Український фонд стартапів та Укроборонпром розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з Генеральним директором ДК “Укроборонпром” Юрієм Гусєвим підписали меморандум про партнерство. Підписання відбулося під час Форуму інноваційних підприємств, який проходив у Білій Церкві.

«Партнерство зі стратегічним гравцем української оборонної промисловості відкриває абсолютно нові перспективи і можливості для колаборацій, тому очікуйте в найближчому майбутньому цікавих і навіть несподіваних анонсів», – коментує підписання меморандуму Павло Карташов.

Метою меморандуму є встановлення стратегічної співпраці, а також визначення шляхів взаємної підтримки, серед яких організація заходів, спрямованих на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України. Передбачається участь у спільних проектах, подіях і зустрічах, тощо.

Довідково

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Державний концерн “Укроборонпром” є стратегічним виробником озброєння та військової техніки в Україні. Концерн об’єднує державні унітарні підприємства, у тому числі казенні підприємства, у стратегічних галузях оборонної промисловості держави, у роботі на яких задіяно близько 67 000 висококваліфікованих працівників.