Український фонд стартапів та українські підрозділи Startup Grind розпочали співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов підписав меморандум про партнерство з директорками українських регіональних підрозділів Startup Grind – Олесею Мальованою (Дніпро), Ольгою Гольдіною (Харків), Оленою Зленко (Рівне). 

Ми раді розпочати співпрацю з українськими представниками однієї з найбільших спільнот стартапів, інноваторів та творців світу. Це ще один вагомий етап розвитку нашої партнерської мережі, оскільки ми розширюємо її у регіонах країни, де традиційно активно розвивається інноваційна сфера та ІТ бізнес. У нас вже є досвід співпраці, оскільки з моменту старту грантової програми Фонду Олеся Мальована та Ольга Гольдіна є нашими експертами”, – зазначив Павло Карташов.

Суть партнерства полягає у обміні інформацією задля фінансової та нефінансової підтримки стартапів, а також в участі у спільних проєктах, подіях, зустрічах тощо. Завдяки співпраці Фонду та Startup Grind стартапи зможуть взяти участь у спільних воркшопах партнерів, де отримають навички підготовки заявок для отримання гранту від Фонду. 

Важко переоцінити в наш час значимість і важливість колаборації та сумісних дій. Ми в Startup Grind об’єднуємось із сильними представниками екосистеми, щоб разом ставати сильнішими і надавати компетентну допомогу тим, хто ще на початку свого шляху в підприємництві”, – зауважила керівниця Startup Grind Dnipro Олеся Мальована

Ми впевнені, що співпраця з Українським фондом стартапів буде тривалою та ефективною для усіх представників стартап екосистеми. Ми готові докладати максимальних зусиль для допомоги тим, хто лише стає на шлях створення нових українських “єдинорогів”, – стверджує керівниця Startup Grind Kharkiv Ольга Гольдіна.

Ситуація, яка склалась в Україні та світі, потребує тісної взаємодії тих, кому не байдужий розвиток підприємництва, та тих, у кого є сили допомогти створенню нових історій успіху”, – зазначила керівниця Startup Grind Rivne Олена Зленко

Довідково:

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 12 стартапів на суму близько 13 млн грн. Чергові 6 стартапів вже укладають договори на отримання грантового фінансування на суму понад 4 млн грн. Ще 4 стартапи очікують рішення Наглядової ради про фінансування на суму понад 5 мільйонів гривень.

Вже 28 квітня відбудеться черговий (вже п’ятий!) пітч стартапів, які претендують на отримання грантового фінансування від Українського фонду стартапів.

Український фонд стартапів: https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

Startup Grind – найбільша у світі спільнота стартапів, засновників, новаторів та творців, яка об’єднує однодумців, щоб вчитися, навчати, допомагати та будувати. Startup Grind робить це щодня завдяки локальним заходам, флагманським конференціям, програмам розвитку стартапів, партнерствам і т.д. Спільнота Startup Grind охоплює понад 3,5 мільйонів членів у всьому світі. 

Українська спільнота Startup Grind представлена підрозділами у Києві, Дніпрі, Харкові та Рівному та налічує більше 10 000 членів. 

Startup Grind Dnipro: https://www.startupgrind.com/dnipro/

Startup Grind Kharkiv: https://www.startupgrind.com/kharkiv/

Startup Grind Rivne: https://www.startupgrind.com/rivne/