Український фонд стартапів та Privacy HUB розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом зі співзасновником ГО «Privacy HUB» Владом Некрутенко підписали меморандум про партнерство. 

Одним з пріоритетів будь-якого стартапу є масштабування і вихід на міжнародні ринки, які останні роки приділяють захисту персональних даних особливу увагу. Напевне всі чули про останні ініціативи в цьому напрямку як, наприклад, GDPR. При роботі з міжнародними клієнтами команди стартапів неодмінно будуть стикатися з потребою відповідати стандартам у цьому напрямку. Privacy HUB спеціалізується саме в таких питаннях”, – зазначив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Метою меморандуму є встановлення стратегічної співпраці між Українським фондом стартапів та Privacy HUB, а також визначення шляхів взаємної підтримки, серед яких організація заходів, спрямованих на реалізацію оптимальних рішень щодо розвитку стартап екосистеми України. Передбачається участь у спільних проектах, подіях, зустрічах, тощо.

Спільні ініціативи передбачають проведення краш-тестів стартапів, з метою аналізу та рекомендацій щодо покращення руху даних, виправлення проблемних моментів з точки зору захисту персональних даних, і  проведення тренінгів та воркшопів із захисту персональних даних.

Головною ціллю співпраці USF та Privacy HUB є допомогти українським стартапам розібратися з українськими та європейськими вимогами із захисту персональних даних, що застосовуються до них. Сьогодні належний захист персональних даних – одна з ключових умов роботи з європейським та міжнародним ринком. Наше завдання – звернути на це увагу українських стартапів та підвищити рівень обізнаності засновників у цій сфері”, – коментує деталі співпраці Влад Некрутенко, співзасновник ГО «Privacy HUB».

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

Privacy HUB є українською громадською організацією, яка займається підвищенням рівня культури захисту персональних даних. Сфери професійної діяльності Privacy HUB полягають в організації і проведенні освітніх курсів, дослідженні застосування законів про захист персональних даних в роботі різних інформаційних технологій та сферах життя, а також висвітленні теми захисту персональних даних в медіа та багато інших.