Український фонд стартапів та КНЕУ розпочали співпрацю задля дослідження і розвитку стартап-екосистеми України

Український фонд стартапів та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) співпрацюватимуть задля дослідження і розвитку стартап-екосистеми України.

Відповідний Меморандум про партнерство і співпрацю сьогодні підписали директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з Ректором КНЕУ Дмитром Лук’яненком.

Меморандум передбачає взаємодію у проведенні всебічного дослідження поточного стану розвитку стартап-екосистеми України, впливу Фонду на її розбудову, основних викликів, проблем та подальших перспектив її функціонування, результатом чого стане створення мапи української стартап-екосистеми та відповідного довідника (гайда).

«Ми підтримуємо стартап рух КНЕУ. Приємно, що серед ваших студентів є багато талановитих людей зі сміливими ідеями та нестандартними рішеннями. Для нас дуже важливо підтримувати інноваційні проєкти молоді – це може бути як фінансова допомога у вигляді грантів, так і менторська підтримка, участь в акселераційних програмах, залучення до стартап-ком’юніті та цілої екосистеми, де талановита молодь може здобути необхідні та корисні знання, навички і контакти, що допоможуть розвивати свої стартапи. Переконаний, що наше партнерство є черговим кроком в об’єднанні української стартап-екосистеми та синхронізації зусиль щодо її розвитку», – зазначив директор USF Павло Карташов.

За словами ректора КНЕУ Дмитра Лук’яненка, університет приділяє велику увагу формуванню унікальної екосистеми підприємницького навчання, пропонуючи студентам цілу низку підприємницьких курсів. Вже функціонує Центр підприємництва КНЕУ, який координує низку підприємницьких заходів, а також проводиться конкурс студентських бізнес-ідей – IDEAFEST, де переможці отримують фінансування на розвиток/тестування своєї бізнес-ідеї, а також наставництво фахових експертів, досвідчених підприємців або інвесторів.