Український фонд стартапів та бізнес-інкубатор Demium розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з керуючим директором Demium Андрієм Зінчуком підписали меморандум про партнерство.

Грантові програми дають можливість отримати фінансування. Та що допомагає потрапити в саму програму? Звичайно це якісна освіта та навички. Інкубатори є одними з тих місць, які пропонує своїм студентам-стартапам доступ до вузькоспеціалізованих та часом специфічних знань, які часто неможливо отримати будь-де в іншому місці. Demium один з тих інкубаторів, який пропонує справжній європейський підхід для розвитку стартапів. Їх досвід та можливості є неоціненними для нас, тому щиро радію нашому об’єднанню задля спільної справи. Вітаємо в команді!”, – коментує деталі співпраці Павло Карташов.

Суть партнерства у тому, що заявки від стартапів, які пройшли програму DEMIUM STARTUPS, потраплятимуть до експертів Фонду зі спеціальною позначкою, яка означатиме, що команди пройшли навчання з маркетингу, створення бізнес-моделей, роботи з клієнтами та інших необхідних команді стартапу навичок.

Така співпраця стимулює стартапи до навчання, оскільки це збільшує шанси в боротьбі за державне фінансування від Українського фонду стартапів. В першу чергу це буде корисно молодим командам і недосвідченим підприємцям, які прагнуть здобути фундаментальні навички. 

Довідково:

Український фонд стартапів є державним фондом, який започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Demium Startups працює як міжнародний стартап-виробник. Компанія інвестує в підприємницький талант задля створення компаній, які формуватимуть майбутнє. У Demium стартапи створюються з нуля. Це означає, що вони працюють з підприємцями-початківцями ще до формування ідеї, не кажучи вже про те, щоб імплементувати її. З першого дня фірма допомагає тим сміливим особам, які готові вкласти все, щоб створити власний бізнес, знайти співзасновника, перетворити ідею у перевірену бізнес-модель та забезпечити початкові інвестиції. Компанія була заснована в 2013 році і має головний офіс у Валенсії, Іспанія.