Український фонд стартапів провів 37-й Pitch Day: результати

11 лютого Український фонд стартапів провів 37-й Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Із презентаціями (пітчами) виступили 12 команд на стадії seed, які претендували на гранти у розмірі 50 000 доларів США кожен.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

Таким чином, переможцями Pitch Day #37 від Українського фонду стартапів стали (прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 15 балів):

  • Meredot (Чернігів) – бездротова зарядка для електросамокатів, що здатна заряджати електричні транспортнi засоби з ефективністю 93-96% на відстані 300 мм.
  • elKYC (Київ) – ідентифікація та онбординг онлайн.

Хто оцінював?

  • Євгенія Клепа. Виконавча директорка акселератора 1991.
  • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
  • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
  • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
  • Олександр Яценко. Керівний партнер BRISE Capital.
  • Олена Мажуга. Інвестиційна директорка Flyer One Ventures.
  • Аркадій Вершебенюк. Партнер в JKR Investment Group.

Інвестиційними партнерами заходу виступили: TA VenturesICLUBFlyer One VenturesJKR Investment GroupBRISE CapitalWNISEFDigital FutureSigma Software LabsSID Venture PartnersGeek Ventures, Amazon Web Services (AWS).

Обрані партнерами заходу команди-учасники пітчу також отримали спеціальні призи:

Від UNIT.City – три місяці безкоштовного користування робочими місцями в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку та доступ до його інфраструктури – отримали команди Reelly, Joberz та CalltoLead.ai.

Від Unit School of Business – грант на навчання в школі бізнесу – отримала команда PatentBot.

Від iHUB – три місяці безкоштовного користування робочими місцями в коворкінгу (надалі стартап за бажанням протягом шести місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%) – отримали команди Joberz, PatentBot та Shortcut

Від JKR Investment Group – безкоштовні менторські сесії зі своїми експертами – отримали команди Meredot, Noplag та elKYC.

Від Httpool – сертифікати на безкоштовну консультацію щодо стратегії масштабування бізнесу на медіа-платформах – отримали команди ZooZy і Meredot.

Від Flyer One Ventures – безкоштовні менторські сесії зі своїми експертами – отримали команди Meredot, elKYC  і VESNA.

Від Amazon Web Services – можливість командам Meredot та elKYC отримати безоплатні AWS Activate credits у розмірі до $25K терміном на 2 роки.

Від Vector – ексклюзивні публікації про стартап на шпальтах медіа – отримали команди Meredot та elKYC.

Від GEEK Ventures – менторські сесії трьом стартапам – Meredot, elKYC  і VESNA.

Приз глядацьких симпатій – команда Smart Way.

Медіапартнери — InVentureTechUkraineSPEKA і Vector.

Подія відбулась за підтримки UNIT.CityUnit School of Business, iHUB та Httpool.

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування.

Відео: https://youtu.be/cuNuMaxnt9s