Український фонд стартапів провів 36-ий PITCH DAY

28 січня Український фонд стартапів провів 36-ий Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Із презентаціями (пітчами) виступили 10 стартапів на стадії pre-seed, які претендують на гранти у розмірі 25 000 доларів США кожен.

Інвестиційними партнерами заходу виступили TA Ventures, ICLUB, Flyer One Ventures, JKR Investment Group, BRISE Capital, WNISEF, Digital Future, Sigma Software Labs і SID Venture Partners.

Медіапартнери — InVenture, TechUkraine, SPEKA і Vector

Подія пройшла за підтримки UNIT.City, iHUB і Httpool

Хто оцінював?

 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в JKR Investment Group.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. Fleur Health. Допомагає піклуватися про батьків. Рішення поєднує в собі інтелектуальний датчик слини, штучний інтелект та аналітику прогнозування (Харків).
 2. Zeeon. Метасвіт для публічного навчання та коворкингу. Коли Zoom зустрічає Sims (Київ).
 3. Junior F. Linkedin для юніорів. Додаток, в якому юніор може створити власний профіль, навчатися технікам футболу через відео-уроки, завантажувати свої досягнення та шукати футбольні школи для навчання, а згодом і виходити на контакт зі скаутами професійних клубів (Київ).
 4. Sensorium. Мобільний додаток для дітей початкової освіти для вивчення STEAM дисциплін. Платформа поєднала найкращі освітні технології – цифрову лабораторію з датчиками, лабораторне обладнання та мультимедійний контент, щоб дати дітям можливість досліджувати світ навколо практично, проводячи наукові дослідження на уроках або вдома (Київ).
 5. Truck Ready. Маркетплейс вантажних перевезень. Зручний мобільний застосунок дозволяє перевізникам налаштувати зону інтересів, отримувати сповіщення про вигідні замовлення і навіть прослухати їх подібно до автоповідача, коли вони за кермом. Завдяки цьому рішенню розв’язується проблема неефективної логістики, простоїв та надлишкових пробігів (Полтава).
 6. Native. Новітній формат вивчення і викладання іноземних мов (Київ).
 7. EXTRPRIZE. Переробка кавового шроту на високомаржинальні екстракти та похідні продукти завдяки інноваційній технології кріоекстракції (Київ).
 8. Odbord. Онлайн-платформа для оренди офлайн реклами та купівлі рекламних матеріалів (Львів).
 9. Sex Education UA. Сексульна освіта та культура в Україні. Навчальна платформа котра об’єднує в собі курси для дітей, їх батьків та курси 18+ (Львів).
 10. Краща практика (стимул та освіта). Освітня платформа для обміну та продажу якісного навчального матеріалу в умовах освітньої реформи забезпечить учителів фізичної культури методичною та дидактичною базою до початку практичного втілення нових навчальних модулів. Також надасть можливість отримувати пасивний додатковий дохід вчителям шляхом продажу своїх напрацювань (Київ, Запоріжжя).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування.

Спеціальні призи

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Sex Education UA.

Три безкоштовні місяці в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку UNIT.City плюс доступ до його інфраструктури отримали команди Zeeon і EXTRPRIZE.

Три місяці безкоштовного користування робочими місцями від iHUB отримали стартапи Zeeon, EXTRPRIZE і Sensorium.

Сертифікат на безкоштовну консультацію щодо стратегії масштабування бізнесу на медіа-платформах від Httpool отримали команди Fleur Health і Zeeon.

Менторські сесії з інвестиційними експертами JKR Investment Group отримали стартапи Fleur Health і Zeeon.

Менторські сесії з інвестиційними експертами Flyer One Ventures отримали стартапи Fleur Health, Zeeon і Junior F.

 

Нагадуємо, що за результатами 34-го і 35-го PITCH DAY було профінансовано 11 стартапів: Alter Ego, Fintellect, Drill, EmployFox, Vgreen, MISU, AR Warriors, AssayMe, Recoshelf, BloggerMall і Advicera.