Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
6 Грудня, 2021

Український фонд стартапів провів 35-ий Pitch Day

3 грудня Український фонд стартапів провів 35-ий Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Через карантинні обмеження захід відбувся у онлайн форматі. Із презентаціями (пітчами) виступили 10 стартапів на стадії pre-seed, які претендують на гранти у розмірі 25 000 доларів США кожен.

Медіапартнерами заходу виступили спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

Хто оцінював?

  • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
  • Станислав Подячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
  • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
  • Аркадій Вершебенюк. Партнер в JKR Investment Group.
  • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
  • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
  • Роман Вілявін. Партнер в Promodo.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Fintellect.

Спеціальний приз від iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи Fintellect, Alter Ego і JobTailor

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

  1. Alter Ego. Мобільний додаток для психічного здоров’я за допомогою філософських практик (Львів).
  2. Fintellect. Фінансовий суперінструмент для малих креативних і ІТ агенцій (Київ).
  3. Drill. Мобільний додаток для тренувань з тактичної стрільби та самооборони (Київ).
  4. EmployFox. Сервіс для створення відео-вакансій (Харків).
  5. Vgreen. Вертикальний розумний сад (Київ).
  6. JobTailor. Сервіс для оптимізації процесів пошуку роботи та рекрутингу за допомогою штучного інтелекту. Аналітика відповідності резюме вакансії та створення резюме, оптимізованих під опис вакансій (Київ).
  7. Provihub. Енергетичний маркетплейс для споживачів газу й електроенергії (Київ).
  8. HugeProfit. Система управління товарним бізнесом, яка допоможе збільшити дохід в 3 рази (Харків).
  9. TeamSolution. Інноваційне програмне забезпечення для моніторингу робочої активності у сферах, де використовується фізична праця. Створює великі дані, допомагає структурувати робочі процеси, виявляти закономірності аналізувати ефективність праці, застосовується для навчання персоналу, робить невидиме видимим, завдяки чому збільшує прибуток підприємства. Засноване на комп’ютерному зорі та штучному інтелекті (Київ).
  10. Pipeliner. Простий інструмент, який допомагає підприємцям малого та середнього бізнесу розбиратися у бізнес-моделі та фінансах своєї компанії (Харків).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 33-го Pitch Day було профінансовано 5 стартапів: NOTY AI, WheelKeep, Olenka ai, AdMarket і Connect 21.

Інші новини