Український фонд стартапів провів 34-ий Pitch Day

26 листопада Український фонд стартапів провів 34-ий Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Через карантинні обмеження захід відбувся у онлайн форматі. Із презентаціями (пітчами) виступили 11 стартапів на стадії seed, які претендують на гранти у розмірі 50 000 доларів США кожен.

Медіапартнерами заходу виступили спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

Захід відкрила Анастасія Олійник, координаторка програми Microsoft For Startups в Україні, яка анонсувала початок офіційного партнерства між нашим Фондом і програмою для стартапів від Microsoft:

«Microsoft почав роботу зі стартапами на території України нещодавно, але ми впевнені, що наша компанія зробить свій внесок і привнесе нові цінності у розвиток тутешньої інноваційної екосистеми. Наша програма для стартапів дозволяє командам розгорнути свої продукти на платформі Microsoft, що включає серед іншого Microsoft Azure, Office 365, GitHub і Visual Studio. Крім цього ми допомагаємо стартапам-учасникам нашої програми масштабуватися за допомогою Microsoft Marketplace, який з’єднує стартапи з партнерами Microsoft».

Хто оцінював?

 • Олена Мажуга. Інвестиційний директор фонду Flyer One Ventures.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Євгенія Клепа. Виконавча директорка акселератора 1991.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Олександр Арапов. Співзасновник 3DLOOK.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії seed є: команда, ринок, продукт, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 15 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Streetball App.

Спеціальний приз від UNIT.City у вигляді 3 місяців безкоштовного доступу до новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс його інфраструктури отримали команди BloggerMall, Recoshelf і Advicera.

Спеціальний приз від Unit School of Business у вигляді стипендії для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців отримала команда VermiDim – Dobrobud.

Спеціальний приз від iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи Librarius, Assayme і MISU

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. MISU. Мобільний додаток та розумний девайс для моніторингу здоров’я та попередження критичних станів ще до їх появи (Рівне).
 2. AR Warriors. Багатокористувацька гра у доповненій реальності, яка відірве дітей від дивану (Дніпро).
 3. AssayMe. Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан здоров’я та запобігати потенційним медичним проблемам за допомогою домашнього аналізу сечі. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини (Нью-Йорк).
 4. Recoshelf. Розумні камери для ефективних продаж у рітейлі (Київ).
 5. BloggerMall. Платформа для роботи з блогерами з ML-інструментами аналітики (Київ).
 6. Advicera. Бот-консультант на основі штучного інтелекту для фаундерів з екосистем, що розвиваються (Київ).
 7. Aquarius. Вендінговий автомат по виготовлення смачної питної води (Львів).
 8. Librarius. Тисячі кращих книжок завжди з тобою (Київ).
 9. Streetball App. Мобільний додаток з пошуку баскетбольних майданчиків та партнерів для зручної організації ігор (Київ).
 10. VermiDim – Dobrobud. Модуль для переробки харчових та органічних відходів, безпосередньо на місцях їх утворення, без необхідності транспортування на міські сміттєзвалища (Херсон).
 11. Upbau. Прайс-агрегатор товарів для будівництва і ремонту, що забезпечує моментальні цінові моніторинги та рекомендований список постачальників (Київ).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 32-го Pitch Day було профінансовано 5 стартапів: ComeBack Mobility, Silentbox, Lab24, IBeauty і HoldYou.