Український фонд стартапів провів 33-ій Pitch Day

12 листопада Український фонд стартапів провів 33-ій Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Через карантинні обмеження захід відбувся у онлайн форматі. Із презентаціями (пітчами) виступили 13 стартапів на стадії pre-seed, які претендують на гранти у розмірі 25 000 доларів США кожен.

Медіапартнерами заходу виступили спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

Захід відкрив Дмитро Корчинський, головний спеціаліст з захисту персональних даних «ПриватБанк» і співзасновник ГО «Privacy Hub», який розказав про важливість захисту персональних даних клієнтів, особливо за умови масштабування на іноземні ринки:

«В Privacy Hub ми займаємося тим, що намагаємося сформувати в Україні культуру захисту персональних даних та приватності: ведемо однойменний телеграм канал, де розповідаємо новини щодо приватності, розбираємо санкції, проводимо навчання. А в рамках діяльності з Українським фондом стартапів ми проводимо сесії, де розповідаємо вам про можливості для покращення свого продукту, які кроки можна зробити назустріч своїм користувачам, мінімізувати їх ризики, проводимо краш-тести. Приватність – це в першу чергу про повагу до людей. Жоден інвестор не буде фінансувати стартап, який не займається захистом персональних даних: як в Європейському союзі, так і в США, це надзвичайно актуальна тема. На сьогоднішній день в Україні вже йде робота над законопроектом щодо захисту персональних даних. Зараз в нашій країні близько 30 спеціалістів цієї сфери і 3 з них, тобто 10% будуть консультувати вас!»

Хто оцінював?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап AdMarket.

Спеціальний приз від UNIT.City у вигляді 3 місяців безкоштовного доступу до новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс його інфраструктури також отримали команди Olenka AI, Aromoshelf, My Cooperative, AdMarket, Self’in’Sure і RICO.

Спеціальний приз від iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи Olenka AI, RICO і NOTY AI

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. NOTY.AI. Платформа, яка перетворює відеодзвінки у дії. Ми транскрибуємо зустрічі та підсумовуємо їх, щоб наші користувачі могли залишатися повністю залученими під час зустрічі й мати готові підсумки та протоколи подальших дій одразу після зустрічі. Noty — це зберігач даних ваших зустрічей, тому ви зможете отримати будь-яку інформацію за лічені секунди, просто задавши запитання (Львів).
 2. WheelKeep. Невидимий бортовий комп’ютер, що допоможе велоентузіастам вберегти свої велосипеди від безповоротних крадіжок та отримати свободу в щоденному катанні. Складається з розумного пристрою та мобільного застосунку (Дніпро).
 3. Olenka.ai. Голосовий бот для продажів з елементами штучного інтелекту. Телефонує клієнтам, аналізує їх слова і відповідає за заданим сценарієм (Київ).
 4. AdMarket. Маркетплейс в сфері офлайн реклами, який допомагає бізнесу з управлінням рекламними кампаніями вносячи технологічні інновації в процеси пошуку, планування та її покупки (Київ, Одеса).
 5. Connect 21. Платформа психологів та психіатрів, які будуть з вами на зв’язку 24/7. Тут ви можете знайти потрібного фахівця з профільною вищою освітою чи підібрати терапевтичну групу. Колегам, для підвищення рівня кваліфікації, пропонуємо покупку спеціальних курсів (Київ).
 6. ZenWalk. Мобільний додаток, який наповнює ходьбу сенсом. Завдяки гейміфікованій карті, трекеру хвилин до життя та великій соціальній місії він допомагає людям, покращувати своє здоров’я через мотивацію ходити більше (Київ).
 7. E-movex. Автономний робот (AMR) на основі штучного інтелекту з можливістю об’їжджати перешкоди та шукати альтернативні шляхи доставки. Допомагає перевозити вантажі на складах з точки “А” в точку “Б” на собі, або шляхом зчеплення з корзиною або роклою або з причепом (Суми).
 8. Vuikobox. Платформа для ведення Agri-food бизнесу. Товари від крафтових виробників. Враження та туризм. SaaS toolbox (Київ).
 9. RICO. Радник з питань харчування на основі штучного інтелекту. Це кишеньковий друг-нутриціолог, який покликаний вирішити проблему доступності та зручності здорового харчування, персоналізації і адаптивності рекомендацій в режимі реального часу (Київ).
 10. Aromoshelf. Рекомендаційна платформа, що будується на великих даних для рітейлерів, розробників та споживачів парфумерної продукції (Київ).
 11. RichMe. Фінансовий радник для фізичних осіб, який надає комплекс послуг з фінансового планування та підбору інвестиційних інструментів за 5 хвилин (Київ).
 12. Self’in’Sure. Альтернатива добровільного медичного страхування, що дозволяє нівелювати конфлікт, який виникає між застрахованими і страховими компаніями (Київ, Харків).
 13. My Cooperative. ОСББ у смартфонi (Київ).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 32-го Pitch Day було профінансовано 5 стартапів: ComeBack Mobility, Silentbox, Lab24, IBeauty і HoldYou.