Український фонд стартапів провів 32-ий Pitch Day

13 жовтня Український фонд стартапів провів 32-ий Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Захід відбувся у офлайн форматі на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступили 9 стартапів на стадії seed, які претендують на гранти у розмірі 50 000 доларів США кожен.

Медіапартнером заходу виступив InVenture. Спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій.

Хто оцінював?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Євгенія Клепа. Виконавча директорка акселератора 1991, амбасадорка WTECH напрямку IT-startups.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії seed є: команда, ринок, продукт, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 15 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап HoldYou.

Спеціальний приз від UNIT.City у вигляді 3 місяців безкоштовного доступу до новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс його інфраструктури також отримали команди HoldYou, Lab24 і IBeauty.

Спеціальний приз від Unit School of Business у вигляді стипендії для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців за методологією Берклі отримав стартап ComeBack Mobility.

Спеціальний приз від iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи ComeBack Mobility і Phygital business card E-Card

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. ComeBack Mobility. Розумні сенсори для милиць для допомоги у реабілітації після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок (Дніпро).
 2. Lab24. Маркетплейс медичних лабораторних досліджень, який допомагає користувачам здавати аналізи вдома та найближчих локаціях і економити до 50%. Сервіс об’єднує лабораторії, медсестр та медичні центри, забезпечуючи їх взаємодію за допомогою інформаційної системи, спеціалізованої служби логістики та підтримки користувачів (Київ).
 3. Office booths Silentbox. Звукоізоляційні офісні кабіни, які дозволяють підвищити ефективність роботи співробітників завдяки зниженню загального шуму в опен спейсі (Київ). 
 4. IBeauty. Автоматизована екосистема для б’юті сфери. Надає партнерам CRM систему для оптимізації та автоматизації роботи, маркетингову платформу та є модератором ринку (Київ).
 5. HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі. Всі консультації проходять онлайн через мобільний додаток, власний кабінет на сайті або по телефону (Київ).
 6. Postello. Наші клієнти це підприємці з мікро і малого бізнесу, які хочуть бути онлайн, але не мають достатньо часу і грошей для ведення бізнес-сторінок в соціальних мережах, і Postello допомагає їм в цьому. Це інструмент, який допомагає генерувати, управляти і редагувати контент для соціальних мереж за допомогою машинного навчання (Київ).
 7. Phygital business card E-Card. Допомагає компаніям отримати максимум від першого контакту. Фізична бізнес-карта, заряджена цифровими інструментами для продажів та маркетингу. Все, що потрібно при знайомстві — в одному зручному рішенні (Київ).
 8. Pharminno. Створення hi-tech умов для розробки та індивідуального й дрібносерійного виготовлення в умовах аптеки косметичних засобів для закладів індустрії краси, спеціалізованих доглядових серій косметики, а також персоналізованих лікарських засобів за рецептами лікарів (Львів).
 9. Day: Motivation & Inspiration. Позитивні віджети для iOS, які допомагають щасливіше жити кожного дня (Харків).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 30-го і 31-го Pitch Day було профінансовано 10 стартапів: SmartZavod, Innstoria, MATHEMA, InputSoft, RiseMe, SKIDS, SPOKK, Gravitec, TEHNOTABLE і StudyDive.