Український фонд стартапів провів 31-ий Pitch Day

24 вересня Український фонд стартапів провів 31-ий Pitch Day, щоб обрати стартапи для державного фінансування. Захід відбувся у офлайн форматі на території коворкінг-хабу Peremoga Space. Із презентаціями (пітчами) виступили 12 стартапів на стадії pre-seed, які претендують на гранти у розмірі 25 000 доларів США кожен.

Медіапартнером заходу виступив InVenture. Спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій.

Захід відкрив Лукаш Вавак, менеджер проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge, який заради цієї зустрічі спеціально прилетів з Польщі, щоб розказати про їх можливості для українських стартапів і підписати меморандум про початок офіційної співпраці з нашим Фондом:

«Ми хочемо відкрити польський ринок для українських стартапів. Польща неодмінно буде цікава командам, адже ми є вікном до Європейського Союзу, що відкриває нові можливості з масштабування і доступу до капіталу. Україна, у свою чергу, цікава Польщі як потужний IT хаб у Центральній і Східній Європі, який не можна ігнорувати».

Хто оцінював?

 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Роман Кірігетов. Співзасновник та CEO FlashBeats, засновник Kabanchik та Crafta.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Learn Azure.

Спеціальний приз від UNIT.City у вигляді 3 місяців безкоштовного доступу до новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури також отримали команди FinPulse, SmartZavod і InputSoft.

Спеціальний приз від партнера заходу iHUB у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи FinPulse і RiseMe

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. SmartZavod. Hardware та SAAS рішення, що повністю автоматизує та в рази спрощує процес прототипування для Hardware- стартапів та R&D відділів компаній (Київ).
 2. Innstoria. Конструктор Інтернет-магазинів, що за 40 секунд створює готовий сайт з уже доданими товарами, використовуючи сторінку в Instagram (Київ).
 3. MATHEMA. Онлайн-школа математики для дітей 1-11 класів (Київ).
 4. InputSoft. SaaS платформа для оптимізації використання людських і технічних ресурсів в аеропортах (Київ).
 5. RiseMe.Створює персоналізовану музику, ціль якої – допомогти вам зосередитися (Київ).
 6. SKIDS. Мобільний додаток з анімованими книгами для дітей, які прищеплять їм любов до читання та навчання (Львів).
 7. Habits Academy. Онлайн-спільнота для впровадження звичок з коучінговою підтримкою, ботом-помічником та гейміфікацією (Київ).
 8. ZeroTolerance. Відділ комплаєнсу (фінансового моніторингу) в одній платформі (Київ).
 9. Codi. Мобільний додаток, який навчає програмуванню в ігровому форматі (Київ).
 10. FinPulse. Розумний мобільний дашборд для контролю і аналізу ключових показників малого і середнього бізнесу (Київ).
 11. Learn Azure. Сервіс підготовки до іспитів по Microsoft Azure (Київ).
 12. Projectium. Платформа, де засновники будують спільноту навколо своїх проектів (Київ).

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами 29-го Pitch Day було профінансовано 5 стартапів: The Great Catalog, Real Talk Sport, Elai, MAGBULB і IDvizer.