Український фонд стартапів провів 22-ий Pitch Day

5 березня Український фонд стартапів провів 22-ий Pitch Day, щоб обрати команди для державного фінансування. Захід вперше за тривалий час відбувся у офлайн форматі та проходив на території інноваційного парку UNIT.City. Із презентаціями (пітчами) виступило 12 стартапів. Всі з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування розміром 25 000 доларів кожен). 

Захід відкрив модератор Олександр Педан, телеведучий, лідер руху JuniorZ, співзасновник комунікаційного агентства PEDAN BURO: 

“Сьогоднішні учасники є справжніми щасливчиками, адже ці 12 команд були відібрані, з поміж майже 3000 інших, які також подали заявки. Ще два роки тому деякі венчурні фонди рахували, що в Україні стартапів не так вже й багато – не більше п’яти сотень. Як бачимо розрахунки виявилися майже точними і це чудово. Щиро радію бачити такий потенціал серед українських підприємців, який може зрости ще більше.”

Підтримав настановами стартапи CEO UNIT.City Домінік Піоте, який також розказав про одну з останніх ініціатив інноваційного парку — NEST Bootcamp:

“Unit City – це про інновації, Unit City це про стартапи, і ми хочемо, щоб їх ставало більше. Більше стартапів в українській екосистемі! Ми хочемо підтримувати їх зріст, щоб українські стартапи ставали єдинорогами. Ось чому ми вирішили створити NEST, затишне місце, де стартапи можуть розпочинати свій шлях та відчувати тепло, підтримку та безпеку, оскільки створення стартапу нелегка справа і вимагає від вас бути сміливими та витривалими. Nest – це фізичне місце в Unit City, де стартапи зможуть комфортно себе почувати. Більше того, буде bootcamp, тож я запрошую вас подавати заявки! Це абсолютно безкоштовно, бо в нас багато спонсорів (Unit city – один з них). Прийом заявок закінчиться за кілька днів (* кінцевий термін 10 березня). Так, ми оберемо 7 стартапів, які пройдуть NEST Bootcamp, інтенсивну 3-місячну акселераційну програму для просунутих стартапів. Наша чудова громада повна експертів, які готові поділитися своїми знаннями! Приходьте!”

Хто оцінював?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, ідея, доцільність фінансування, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Результати

Переможцем глядацьких симпатій, згідно голосування у телеграм каналі, цього разу став стартап Workee.

Спеціальний приз від партнера заходу iHUB powered by NUMA у вигляді трьох місяців безкоштовного користування своїми робочими місцями отримали стартапи VR Inn та V-Art.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

 1. VR Inn. Розробляє VR тренінги, для навчання співробітників корпорацій. Одночасно використовує платформу VR Inn Growth для забезпечення управління та контролю навчання співробітників. Наша мета – замінити відео, паперові та наставницькі навчання на навчання в віртуальній реальності які ефективні на 90%.
 2. V-Art. ArtTech стартап, онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва. Перше комплексне рішення для мистецтва, початково створеного з використанням цифрових технологій, та оцифрованого традиційного мистецтва, що існує у форматі файлу. Платформа поєднує: 1) прозору інфраструктуру для цифрових творів як активів: аутентифікацію, реєстрацію провенансу, транзакцій та історії продажів за допомогою блокчейну, а також гнучку систему ліцензій з дотриманням авторських прав і безпекою даних; 2) унікальну технологію інтерактивних віртуальних галерейних просторів зі зручною навігацією, віртуальними чатами для комунікації та режимом AR; 3) професійну соціальну мережу для учасників арт-ринку, в якій галереї, художники, колекціонери, дилери, куратори зможуть налагоджувати професійні зв’язки для ефективної взаємодії, створюючи власні акаунт.
 3. HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Наш проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі.
 4. Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу (працівників, школярів) та планувати безперебійну роботу бізнесу чи навчального процесу попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.
 5. Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
 6. Biobetter. Для людей, які прагнуть залишатися молодими, здоровими та продуктивними, але не знають, які кроки їм потрібно зробити, як інтегрувати це у свій спосіб життя та відстежувати динаміку, Biobetter – це віртуальний помічник, який надає рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.
 7. My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills, системою фільтрів та співставлень Ми перші застосували сильні особистісні якості як критерій відбору: рекрутер отримав дієвий інструмент визначення потрібних кандидатів, серед усіх без досвіду. Кандидат – конкурентну перевагу серед інших та вибір з вакансій, де потрібен саме він. Кандидати визначають свої сильні якості за допомогою спеціального тесту, який вони проходять ДО відбору вакансій, мінімізуючи ймовірність викривлення результатів.
 8. Mobiform. Платформа, яка планує стати кращим виробником меблів на замовлення в світі. Ми об’єднаємо покупців, продавців і виробників меблів по всьому світу, автоматизуємо маркетинг і виробництво, та зробимо кастомні меблі на 20% дешевшими, за 1 тиждень, та з можливістю будувати собі меблі власноруч за допомогою онлайн VR конструктору.
 9. Workee. Спрощує віддалену роботу завдяки автоматизації на основі машинного навчання. Ми орієнтовані на фрілансерів, професіоналів та індивідуальних підприємців, які займаються консультаціями та тренінгами. Керуйте особистим днем за допомогою календаря, нотаток та нагадувань, інтегрованих один з одним. Взаємодійте з клієнтами простіше з особистим вебсайтом, простому букінгу та оплаті, що дозволяє вам автоматично створювати клієнтів і ефективно відстежувати ваші стосунки.
 10. EcoTyre. Концепт модульних ліній для переробки шин, «завод на колесах». Рішення компанії дозволяє виробляти цінну сировину з відпрацьованих шин для повторного використання у виробництві нових шин,будівництві доріг, технічних гумових виробів.
 11. CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки. Додаток-платформа для автомийок, які бажають підвищити прибуток та клієнтів, які не хочуть стояти в чергах і витрачати час на дзвінки. Вирішує проблеми черг на автомийках в пікові часи, складність пошуку, відсутність онлайн бронювання, нестачу клієнтів на звичайних мийках, вибуховий ріст мийок самообслуговування і складність ведення електронного журналу бронювань.
 12. JURDEP. Розумний робочий простір для юристів, який допомагає організовувати ефективну, максимально продуктивну та результативну роботу як індивідуальних користувачів так і юридичних команд будь-якого розміру. Застосування технологій штучного інтелекту дозволяє автоматизувати рутинні процеси та швидко отримувати цінну інформацію для прийняття рішень. Корпоративні юридичні підрозділи, юридичні фірми або самозайняті юристи знайдуть в ЮР//ДЕП усе необхідне: інтеграція із зовнішніми джерелами даних, зокрема реєстром судових рішень, централізоване зберігання та систематизація документів, розширені можливості колаборації, включаючи спільну роботу з документами, управління завданнями, комплексна аналітика та прогнозування за допомогою штучного інтелекту, управління в цілому юридичною практикою та корпоративним юридичним підрозділом.

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування. 

Нагадуємо, що за результатами двадцятого Pitch Day було профінансовано п’ять стартапів на етапі pre-seed: OSBB Online, ComeBack Mobility, obimy, LineBar та MindSelf.