26.06.2020
Український фонд стартапів проведе восьмий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе восьмий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 3 липня на території інноваційного парку UNIT.City.
“Вперше за тривалий час ми повертаємося в офлайн. В останній раз це було аж у лютому, тож сподіваємося, що ми і надалі продовжимо цей формат і карантин не стане на заваді. Ми ретельно підготувалися до сьогоднішніх умов і забезпечили дотримання усіх санітарних норм, передбачених законодавством. Хоча онлайн і має певні переваги вони не зрівняються з можливостями, які досягаються лише при зустрічі віч-на-віч. Передусім це нетворкінг, який так потрібен учасникам.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.
Які стартапи побачимо?
На восьмий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:- Trustee Wallet. Інноваційний некастодіальний мультивалютний криптогаманець, що забезпечує можливість миттєво відправляти і отримувати віртуальні активи з використанням Visa/MasterCard.
- A.D.A.M. Біотехнічний стартап, що фокусується на біо-друці кісткових імплантатів, використовуючи власну запатентовану 3D технологію.
- MoKeш. Платформа для прямого фінансування малого бізнесу приватними особами.
- DeviceVoice. Інноваційне апаратно-програмне ІоТ рішення для автоматизації кавових бізнесів, з використанням запатентованої Self-Checkout технології та системи телеметрії.
- Activechat. Платформа для створення складних віртуальних асистентів з можливістю автоматизації процесу їх розробки на основі AI.
- Neverdark. Камін зі справжнім полум’ям для будь-якої квартири.
- Ревізіон. Сервіс зворотнього зв'язку та NPS. Платформа дозволяє повертати існуючих та залучати нових Клієнтів. Формувати позитивну репутацію бренду завдяки ефективної системи зворотного зв'язку в кожній точці контакту з Клієнтом.
- Upswot. Підвищення ефективності продажів спрямованих на МСБ з безперервним моніторингом та інсайтами з 117 альтернативних джерел даних
- Poly Diagnostic. Виробництво діагностичних тестів на основі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в Україні.
- Timeat. Сервіс попереднього замовлення страв у ресторанах та кафе. Це допомагає користувачам зекономити зайвий час на очікування страв у закладах, а ресторанам залучити нових клієнтів та пришвидшити клієнтопотік.
Хто буде оцінювати?
- Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster.
- Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
- Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator
- Андреас Фльодстром. Засновник та СЕО в Beetroot.
- Михайло Халєцкий. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
- Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
- Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.