Український фонд стартапів проведе вісімнадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе вісімнадцятий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 11 грудня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Вітаю всіх небайдужих до стартапів з першим зимовим пітчем, який відбудеться у найближчу п’ятницю. У цю пору року настрій традиційно святковий і до його завершення ми ще встигнемо дати можливість двом десяткам команд презентувати свої проєкти перед журі, у кінці цього та наступного тижня. Бажаю успіхів та сподіваюся, що для декого святковий настрій буде помножений на суму гранту!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу буде розіграний спеціальний приз від партнерів Українського фонду стартапів – Unit School of Business (далі – USB). Приз полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у школі для підприємців.

Які стартапи побачимо?

На вісімнадцятий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • nect WORLD. Дозволяє бізнес професіоналам бути впевненими у своїй повсякденній роботі за допомогою простого у використанні, безпечного і надійного Інтернету для своїх ноутбуків.
 • SameKey. Хмарна система контролю управління доступу, що встановлюється на будь-які двері та у будь-яких будівлях.
 • Amperia. Набір для проведення лабораторних робіт з фізики в школах. Сучасний підхід до класичної теми, який захоплює дітей, допомагає ставити запитання та стимулює до пошуку рішення. Мобільність набору дозволяє експериментувати в будь-якому місці.
 • Creative Practice. Освітня та кар’єрна екосистема для фахівців та компаній, що працюють в галузі креативних індустрій (дизайн, маркетинг, ІТ, реклама, геймдев). Наша система об’єднує в собі можливості навчання, створення та поширення освітнього контенту, а також працевлаштування та пошуку фахівців.
 • Activechat. Поєднує в собі чат підтримки та розумних віртуальних помічників на основі штучного інтелекту, щоб допомогти командам підтримки клієнтів краще виконувати свою роботу. За допомогою Activechat ваш віртуальний помічник буде готовий за лічені хвилини і постійно вдосконалюватиметься. Наша місія полягає в тому, щоб передати розмовний штучний iнтелект в руки керівників сервісних служб по всьому світу.
 • PatentBot. Перша в світі дівчинка-бот, яка реєструє торговельні марки в 5 кліків за 10 хвилин.
 • SEMCS by Mosquito Control. Розумна екологічна система захисту від укусів комарів, яка очищає відкриті території від москітів.
 • VR Inn. VR технологічна компанія, орієнтована на розробку корпоративних навчальних рішень, які частково розробляються на замовлення, і в той самий час використовує платформу VR Inn Growth для забезпечення, управління та контролю навчання працівників. Наша місія – відновити наявні методики навчання за допомогою найсучасніших технологій, доступних сьогодні, та забезпечити найкращі практики таким галузям, як автомобільна, важка промисловість, скляна промисловість тощо.
 • SkyMe. Складається з двох доповнюючих один одного продуктів на ринку послуг з ремонту мобільної техніки. Перший – маркетплейс з власною доставкою запчастин та устаткування для майстрів (b2b ринок), другий – сервіс швидкісної доставки ремонтів для користувачів мобільної техніки (b2c ринок). Останній, на наш погляд, здатен повністю змінити традиційну уяву про ринок надання послуг з ремонту техніки.
 • Apiway. No-code інтеграцiйна платформа і маркетплейс б2б софтiв, де ви можете знайти та придбати рiзнi софти для бiзнесу, а потiм безкоштовно iнтегрувати iх через API, без програмiста.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Роман Вілявін. Партнер в Promodo.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Роман Кірігетов. Співзасновник та CEO FlashBeats, засновник Kabanchik та Crafta.
 • Валерій Добровольський. Експерт програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 11 грудня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

Unit School of Business. Школа бізнесу для підприємців та їх команд в центрі інновацій UNIT.City. Освітні програми школи створені по методології університету Berkeley (Каліфорнія), а заняття на 80% складаються з практики. Під час навчання студенти пропрацьовують 7 елементів бізнесу і одразу впроваджують інструменти у своїх проектах. В кінці програми студенти мають можливість пройти курс підготовки до пітчингу та презентувати свій бізнес перед інвесторами.