Український фонд стартапів проведе третій Pitch Day

Український фонд стартапів проведе третій відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 31 березня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Український фонд стартапів не зупиняє свою роботу навіть попри режим надзвичайної ситуації, адже у кризовий період молодий бізнес як ніколи потребує фінансової допомоги. Кожен стартап має позитивний вплив на суспільні процеси та економіку, особливо у такі надзвичайні часи, як сьогодні. Більшість робочих процесів виконуються дистанційно і це дозволяє стартапам продовжувати працювати у штатному режимі. Фінансова підтримка Фонду дозволить стартапам розвиватися і, як наслідок, створювати робочі місця та поповнювати бюджет країни. Саме тому так важливо продовжувати видавати стартапам гранти, щоб вони не втрачали цінний ресурс – час”, – коментує це рішення директор Українського фонду стартапів Павло Карташов. 

Які стартапи побачимо?

На третій дистанційний  Pitch Day потрапили 9 стартапів на стадії pre-seed, які претендують на грантове фінансування 25 тисяч доларів. Знайомтесь:

 • Dooozen.io  – онлайн-сервіс, покликаний звільнити від рутинної роботи та підвищити продуктивність усіх, хто активно працює з мережею LinkedIn. Дозволяє в автоматичному режимі надсилати запрошення в друзі та повідомлення, ефективно працювати із власною мережею контактів завдяки системі тегування, історії пошуку та іншим функціям. В майбутньому планується розробка системи смарт-скорингу, побудованій на основі штучного інтелекту.
 • MindSelf   – мобільний додаток для управління стресом та увагою, підвищення усвідомленості та підтримки ментального благополуччя за допомогою медитації. Пропонує послідовну, ургентну та практичну допомогу індивідуальним та корпоративним користувачам. Авторський контент українською та російською мовами, без містики та езотерики. HR-панель для вивчення групового прогресу.  Система стрес-моніторингу.
 • Cittart – це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який художник або митець зможе легко розмістити свій арт-об’єкт для продажу, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) і контекст арт-об’єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення
 • Efficiefy – онлайн сервіс для компаній зі своїм програмним продуктом, який автоматизує процеси управління потоками знань розробників з технічних та бізнес тем конкретного проекту. Продукт допомагає аналізувати ризики у збереженні та передачі знання, краще оцінювати час необхідний на розробку функціоналу та підвищувати ефективність комунікацій у командах розробників програмних продуктів.
 • Blomsy  – онлайн сервіс-платформа для проведення рекламних кампаній з лідерами думок. Сервіс допомагає провести автоматизований аналіз сторінки лідера думок та включає в себе інструменти для управління та розміщення рекламної кампанії, а також підготовку аналітики та візуалізації результатів кампанії. 
 • Sprybuild – 3D принтери, полімери та програмне забезпечення для промислових споживачів, що у комплексі дозволяють дешево та швидко виготовляти серійні вироби
 • Skyworker – продукт який пришвидшує найм ІТ спецілалістів в 10 разів з допомогою побудови власного технологічного ком’юніті компаній онлайн. Skyworker автоматизовує побудову відносин компанії з релевантними кандидатами. Він надає компаніям (1) пули релевантних кандидатів, (2) покроковий гайд для зрощення їх лояльності (3) аналітичні рекомендації щодо розвитку ком’юніті та швидкого найму.
 • Caretech Human – інноваційне IoT рішення для безперервного автоматичного моніторингу здоров’я та виявлення хвороб на самих ранніх стадіях в домашніх умоваx. В основі – унікальні сенсорні технології, що в купі з математичними алгоритмами та штучним інтелектом (AI), зробили можливим детектувати мінімальні концентрації небезпечних маркерів. 
 • DewPocket – перший портативний пристрій, що перетворює звичайну воду на ефективний проти 99.9% мікробів санітайзер. Будь-де. Будь-коли. 
Хто буде оцінювати?
 • Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster.
 • Олексій Орап. CEO Youscan.
 • Олександр Арапов. Співзасновник та CPO в 3DLOOK.
 • Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax.
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення: 31 березня. Початок о 14:00 

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.