Український фонд стартапів проведе сімнадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе сімнадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 27 листопада дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

В останній пітч цієї осені будуть засівати молоді стартапи на стадії pre-seed. Цей етап користується особливою увагою, яка відрізняється від більш пізньої стадії, адже неабияку роль відіграють саме ідеї, про які усім охоче послухати. Найсильніші проєкти зустрінуть зиму вже з грантами, які точно допоможуть “зігрітися” у цей холодний рік. Цікава деталь – все більше стартапів все таки дослухаються до порад наших експертів та не цураються подаватися вдруге. Цього разу ми побачимо аж три команди, що є нашим рекордом, які не опустили руки через поразку та готові знову презентувати свої стартапи” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На сімнадцятий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • iCardy. Зручний та доступний сервіс, що дозволяє з 99% достовірністю у режимі реального часу діагностувати ризик виникнення проблем серця.
 • dataFreeze. Мобільний додаток для фіксації порушень авторських прав, посягання на честь та гідність.
 • Recoshelf. Великий брат рітейла, який за допомогою розумних IoT камер спостерігає за полицями в магазинах, перевіряє наявність товару, асортимент і ціни, допомагає підняти продажі на 5-6%.
 • Chargeback Optimizer. Платформа автоматизованої обробки проблемних операцій з платіжними картками для банків, платіжних провайдерів, підприємств торгівлі та сервісу. Платформа дозволяє зменшити вартість та скоротити час розгляду претензій і повернення коштів клієнтам.
 • BloggerMall. Платформа для співпраці з блогерами. Платформа дозволяє рекламодавцям замовляти рекламу у блогерів швидко, безпечно та ефективно завдяки таким вбудованим інструментам, як аналітика сторінок блогерів в соц. мережах, фільтри для пошуку блогерів з необхідною ЦА, функції Безпечна угода та рейтинговою системою.
 • SunDate App. Мобільний додаток для онлайн знайомств з простою та оригінальною системою призначення побачення в три кроки, що направлена на повагу та економію часу, адже час є найдорожчим невідновлювальним ресурсом. СанДейт також має оригінальні інструментами пошуку пари, щоб зробити пошук як найефективнішим, а також має оригінальну систему монетизації, оригінальні кнопки, оригінальний функціонал, включно можливість пошуку пари людям з фізичними особливостями.
 • AssayMe. Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини.
 • HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Наш проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі. Всі консультації проходять онлайн-через мобільний додаток, власний кабінет на сайті або по телефону.
 • Reelly. Digital платформа, яка допомагає знайти відповідального експерта з нерухомості у потрібному сегменті та локації.
 • SolidERP. ERP система для сучасних сервісних компаній.
 • Advisera. Рішення для отримання підприємцями бізнес-консультацій від міжнародних спеціалізованих експертів за допомогою Machine Learning алгоритма.
 • Supplio. Автоматизована платформа поповнення запасів для постачальників косметики, яка інтегрує їх зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматичне управління замовленнями (замовлення на поставку автоматично плануються та надсилаються постачальнику) на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів, рекомендує нові продукти і акції, та вирішує типові проблеми із замовленнями. Як результат, на 90% зменшується ручна робота із замовленнями і на 30-35% – загальні витрати постачальників.

Хто буде оцінювати?

 • Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер Genesis Investments.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP startup incubator.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 27 листопада. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.