Український фонд стартапів проведе шостий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе шостий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 26 травня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Незважаючи на послаблення карантину ми продовжуємо проводити пітчі у режимі онлайн, оскільки такий формат був високо оцінений як стартапами, так і експертами. Гарна організація, швидкість та відсутність питань з логістикою учасників, які не мешкають у Києві дозволяє нам не втрачати час та оцінювати презентації. Хоча питання відсутності нетворкінгу все ще залишається відкритим.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На шостий Pitch Day потрапили 10 стартапів, з яких чотири на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 тисяч доларів кожен) і шість на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 тисяч доларів кожен). Знайомтесь:

Стартапи pre-seed:

 • iCorn. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.
 • SmartUgoda. Мобільний сервіс електронних договорів, який допомагає швидко та безпечно створити, узгодити та підписати договір будь-де та будь-коли без ПК, принтера, паперу, сканера, пошти, юриста та бухгалтера, – лише за допомогою мобільного додатку із інтегрованими шаблонами договорів, автоматичним формуванням актів та інших документів
 • BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.
 • Bio&Balm. Розробка та впровадження у виробництво безалкогольних бальзамів, які реєструються, як харчові добавки, але застосовуються для фармацевтичного ринку. Мають соціальне значення для підвищення якості життя, зниження затрат на лікування для хворих, профілактичну дію для здорових людей.

Стартапи seed:

 • Ethicontrol. Онлайн сервіс для методологічно правильної організації процесів управління етикою (комплаєнсу, корпоративної безпеки) в організації. Завдання – виявляти проблеми, допомогати на них своєчасно та якісно реагувати – покрити увесь життєвий цикл – від реєстрації до вжиття заходів.
 • TradeEVO. Міжнародний торговельний майданчик, на якому локальні виробники розміщують товари, а міжнародні торговці продають ці товари по всьому світу. Управління продажами та контентом відбувается через власну CRM систему.
 • Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.
 • Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.
 • AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та підвищення врожайності з машинним навчанням. Веб-платформа, що працює на основі власних нейронних мереж для більш ефективного збору інформації та автоматизованої обробки аерофотозйомки і дає конкретне уявлення про стан посівів.
 • Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.
Хто буде оцінювати?
 • Олексій Орап. CEO YouScan
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC
 • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital
 • Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna
 • Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs
 • Андрій Заікін. CEO at YEP startup incubator
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення: 26 травня. Початок о 13:00 

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.