Український фонд стартапів проведе шостий Pitch Day

22 Травня, 2020

Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) проведе шостий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 26 травня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Незважаючи на послаблення карантину ми продовжуємо проводити пітчі у режимі онлайн, оскільки такий формат був високо оцінений як стартапами, так і експертами. Гарна організація, швидкість та відсутність питань з логістикою учасників, які не мешкають у Києві дозволяє нам не втрачати час та оцінювати презентації. Хоча питання відсутності нетворкінгу все ще залишається відкритим.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов. 

На шостий Pitch Day потрапили 10 стартапів, з яких чотири на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 тисяч доларів кожен) і шість на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 тисяч доларів кожен). Знайомтесь:

Стартапи pre-seed:

iCorn. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.

SmartUgoda. Мобільний сервіс електронних договорів, який допомагає швидко та безпечно створити, узгодити та підписати договір будь-де та будь-коли без ПК, принтера, паперу, сканера, пошти, юриста та бухгалтера, – лише за допомогою мобільного додатку із інтегрованими шаблонами договорів, автоматичним формуванням актів та інших документів

BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

Bio&Balm. Розробка та впровадження у виробництво безалкогольних бальзамів, які реєструються, як харчові добавки, але застосовуються для фармацевтичного ринку. Мають соціальне значення для підвищення якості життя, зниження затрат на лікування для хворих, профілактичну дію для здорових людей.

Стартапи seed:

Ethicontrol. Онлайн сервіс для методологічно правильної організації процесів управління етикою (комплаєнсу, корпоративної безпеки) в організації. Завдання – виявляти проблеми, допомогати на них своєчасно та якісно реагувати – покрити увесь життєвий цикл – від реєстрації до вжиття заходів.

TradeEVO. Міжнародний торговельний майданчик, на якому локальні виробники розміщують товари, а міжнародні торговці продають ці товари по всьому світу. Управління продажами та контентом відбувается через власну CRM систему.

Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.

AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та підвищення врожайності з машинним навчанням. Веб-платформа, що працює на основі власних нейронних мереж для більш ефективного збору інформації та автоматизованої обробки аерофотозйомки і дає конкретне уявлення про стан посівів.

Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.

Оцінювати пітчі стартапів будуть члени Конкурсної комісії: 

Олексій Орап. CEO YouScan

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna

Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs

Андрій Заікін. CEO at YEP startup incubator

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ? Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 26 травня. Початок о 13:00 

Нагадаємо, що за результатами п‘ятого Pitch Day Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення видати гранти на суму 50 000 доларів кожному наступним стартапам :

Legal Nodes. Юридичний маркетплейс, який допомагає технологічному бізнесу вирішувати юридичні питання в різних країнах світу. Переможці останнього Lviv IT Arena Startup Competition 2019, увійшли в 15 кращих українських стартапів, які були відібрані для участі в українській делегації на Startup Grind 2020 у Кремнієвій долині, організованої за підтримки USAID та Мінцифри.

ChoiZY. Профорієнтаційна онлайн-платформа, що допомагає підліткам обрати професію, а фахівцям поділитись досвідом із молоддю. Практика на платформі реалізується через завдання від викладачів, а невдовзі через вакансії від практиків. Окрім підлітків, які бажають визначитись з професією, наша платформа відкрита для спеціалістів, які бажають поділитись досвідом, освітніх компаній, що презентують послуги та університетів, що ознайомлюють зі своїми спеціальностями. Таким чином ChoiZY – онлайн-помічник у виборі професії для підлітків!

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.