Український фонд стартапів проведе шістнадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе шістнадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 13 листопада дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Ми не забобонні і тому жодна дата на календарі не має лишати стартапи можливості презентувати свої проєкти. На одному з минулих анонсів я казав про пошук рішення, яке дозволить прискорити розгляд заявок і завдяки онлайну ми його знайшли: більше пітчів. Б’ємо власний рекорд та потроху переходимо на три заходи в місяць. Це чудові новини для заявників, яким не доведеться довго чекати своєї черги. Вам мабуть цікаво, коли відбудеться третій пітч цього місяця.  Це станеться 27 листопада і побачимо ми вже pre-seed. Бажаю успіхів командам!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На шістнадцятий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • QRWaiter. Сервіс онлайн замовлень для закладів харчування.
 • FTB. Веб сервіс для стадіонів.
 • ЯМПОС. Система автоматизації бьюті бізнесу та програмне РРО.
 • Cotano. Рішення для підвищення конверсії продажів польових продавців за рахунок автоматизації і гейміфікації.
 • Кнопка. Нова система виклику медсестер та комунікаціі для медичного персоналу між собою. Система контролює швидкість надання допомоги та гарантує її доставку пацієнтам. Сервіс зменшує кількість фізичного навантаження на медсестер та суттєво зменшує конфлікти між медсестрами та пацієнтами. Сервіс надає керівництву лікарень важливу статистику про швидкість надання допомоги та кількість викликів.
 • Lawyerd! Повністю автоматизований захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті.
 • GLOICE. Платформа для спілкування та взаємодії з місцевими спільнотами за принципом геолокації. Користувачі можуть спілкуватися із людьми навколо, ставити запитання та отримувати якісну місцеву інформацію. Бізнеси у свою чергу можуть чітко таргетуватися на певні території та продавати свої товари тим, хто має у них потребу.
 • Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
 • Vitrager. “Booking.com” для віконної галузі.
 • HackenAI. Мобiльний додаток для особистої кібербезпеки. ХакенАІ поєднує в собі найбільш необхідні засоби кібербезпеки, такі як парольний менеджер, моніторинг скомпроментованих аккаунтів, двохфакторна аутентифікація, ВПН, захищене хранилище, антифішинг та багато іншого. Інтерактивні навчальні модулі, нагороди, предмети колекціонування мотивуватимуть користувачів більш відповідально відноситись до своєї особистої кібербезпеки та навчатимуть їх найкращих практик, щоб уникнути майбутніх проблем.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер в Quarter Partners.
 • Станіслав Под’ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
 • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 13 листопада. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.