Український фонд стартапів проведе п’ятнадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе п’ятнадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 6 листопада дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Весна повертається, хоча і не в такому вигляді, якою ми її очікували. Через посилення карантинних заходів та зростання епідеміологічної ситуації ми вирішили надалі проводити пітчі в онлайні, який активно практикували весною під час локдауну. Формат вже напрацьований і зрозумілий, тому у стартапів, журі та організаторів не очікується жодних перепон. Тим не менш є речі, які не змінюються за жодних карантинів: нас чекають цікаві презентації від сучасних українських стартапів, кожен з яких цього разу буде змагатися за грант у 50 000 доларів” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На п’ятнадцятий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • ТурбоРапид. Малогабаритний та високоефективний газовий водогрійний котел тип “ТурбоРапид”, використання якого дозволить суттєво зменшити собівартість генерації теплової енергії для виробництва опалення та гарячого водопостачання, що дасть можливість населенню, промисловості, громадам заощаджувати додаткові кошти та поліпшити в державі соціальні, економічні та екологічні аспекти життєдіяльності.
 • ELUPAY. Комплекс Hardware і Software рішень, що дає можливість власникам будь-яких торгових автоматів швидко та вигідно організовувати прийом безготівкових платежів.
 • eSalesPlatform. E-commerce платформа, що допомагає ритейлеру розширити ринки збуту на міжнародні маркетплейси, такі як Amazon та eBay.
 • MBC Bundles & Product PACK. Додаток для створення Бандлів і Пакетів продуктів на базі eCommerce платформи Shopify для збільшення середнього чека, та спрощення інвентаризації таких комбінацій, і можливість включати їх в маркетингові кампанії.
 • DITA. Система рекомендацій одягу для онлайн та офлайн магазинів, яка може співставляти розміри тіла людини з розмірами лекал одягу.
 • Екологічно чиста іонно-плазмова технологія чорного кремнію для сонячної енергетики. Технологія базується на новому фізичному ефекті колективного батутного розпилення твердих тіл, відкритого авторами в 2019 році, основні технічні рішення захищені Патентом України. Висока швидкість та низька вартість екологічно чистих процесів значно зменшать витрати на виробництво структур чорного кремнію в порівнянні з найбільш ефективною сучасною МССЕ технологію.
 • IntelSoft Technologies. Ми допомагаємо організаціям підвищувати ефективність своєї діяльності шляхом кращого розуміння та прогнозування внутрішніх процесів, поведінки клієнтів та зовнішніх чинників. З цією метою ми розробляємо прості у користуванні рішення з автоматизованою поглибленою аналітикою для потреб управлінців. Це забезпечує можливість легкого переходу на щоденне прийняття рішень на основі інформації без необхідності залучення data science та IT спеціалістів.
 • CONTROL FLOW. Інженерна розробка та програмне забезпечення для обліку й контролю протоку рідини. В першу чергу продукт орієнтований на ринок ПММ. Додаток синхронізовано з пристроєм, що забезпечує доступ до віддаленого управління системою. Додаток дозволить підприємствам керувати власними ресурсами, виявити факти розкрадання та керувати картковими лімітами в режимі реального часу, як результат – збільшення ефективність використання ресурсів та зменшення витрат на 15%.
 • Сапорт (Saport). UBER термінових послуг. Ми створили програмне забезпечення, що з’єдує клієнта з майстром (готовим вирішити вашу проблему зараз) в телефонному дзвінку за 20 секунд. Це підходить будь-якому сервісу, а інтеграція займає лічені години.
 • БІФАЗИК+. Автоматичний зовнішній дефібрилятор – це новітня розробка в галузі лікування загрозливих кардіологічних подій, призначений для дозованої електроімпульсної дефібрилюючої дії транстаракально на серце пацієнта при лікуванні гострих і хронічних порушень серцевого ритму і спостереження електрокардіосигналу (ЕКС) пацієнта на екрані кардіомонітора при зйомі ЕКС з електродів для дефібриляції або електрокардіографічних електродів.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер в Quarter Partners.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad.
 • Олексій Орап. CEO Youscan.
 • Ганна Толстанова. Начальник науково-дослідної частини та професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 6 листопада. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 18:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.