Український фонд стартапів проведе дванадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе дванадцятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 25 вересня на території інноваційного парку UNIT.City. 

Дванадцятий пітч зустріне нас черговим символізмом, коли ми вдруге за історію фонду побачимо аж дванадцять стартапів в одному місці! Майже рекорд, та впевнений, що одного разу ми його точно перевершимо. Бажаю успіхів командам та сил нашому журі. Пітч є не єдиним сьогоднішнім анонсом. Разом з Міністерством молоді та спорту ми організовуємо наш перший хакатон для пошуку інноваційних ідей та проєктів, які допоможуть українській спортивно-розважальній галузі трансформуватися й адаптуватися до сучасних умов. Якщо цікаво зареєструватися можна знайти за цим посиланням” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На дванадцятий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн. Користувачі можуть придбати поліс у декілька кліків, подати заяву на збиток онлайн, дізнатися рішення за страховим випадком майже миттєво та отримати відшкодування безпосередньо на свою платіжну карту.
 • iBeauty. Онлайн сервіс бронювання послуг в сфері краси та косметології, в веб версії та мобільному додатку на платформах IOS та Android.
 • Advisera. Рішення для отримання засновниками стартапів бізнес-консультацій від міжнародних експертів.
 • Лікей. Інноваційна освітня платформа для зручного обміну знаннями.
 • ZooZy. “Все в одному” додаток для любителів домашніх тварин.
 • Abrakadabra. Сервіс зі створення тексту та зображень за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє створювати якісний текст для соціальних мереж бізнесу.
 • Djooky. Музична торгівельна платформа, яка надає артистам доступ до глобальної спільноти інвесторів, а інвесторам можливість торгувати новим класом активів. Це міст між музичним та фінансовим світом.
 • Organization.GG. Платформа для геймерів та стрімерів, яка дозволяє заробляти взаємодіючи з фанами.
 • Next Generation. Платформа для проведення виставок та форумів у віртуальній реальності.
 • Rechild. Мобільний додаток для мільйонів батьків з усього світу для зручного та надійного збереження записів із найяскравішими моментами життя дітей – перших слів, перших кроків, зростання і дозвілля. Із Rechild всі записи будуть знаходитись в одному місці, зручно категоризовані та синхронізовані в межах профілю однієї родини. Батьки можуть більше не турбуватися, що фото, відео та аудіо дітей з часом зникнуть або загубляться – Rechild надійно збереже їх на хмарних сховищах. Додаток робить життя батьків комфортнішим і економить їх час завдяки елементам машинного навчання: автоматизація тегування записів, визначення дитини на записі, сортування за віком дитини і локацією, автоматичний шеринг у межах сім’ї.
 • VAR Energy. Підтримка електромереж за допомогою розподіленої енергетики.
 • Portal. Платформа оптимізації операційного менеджменту для команд, що працюють віддалено.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Роман Кірігетов. Співзасновник та CEO FlashBeats, засновник Kabanchik.ua та Crafta.
 • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Валерій Добровольський. Експерт програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Як долучитися?

Через хоч пом’якшений, але карантин, захід будет закритий для відвідувачів, але відкритий для преси. Якщо ви представник преси можна запитати акредитацію за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 25 вересня. Реєстрація о 13:00. Фактичний початок о 13:30 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.