Український фонд стартапів проведе двадцятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе двадцятий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 15 січня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Щиро вітаю з минулими святами та початком нового року, який ми відкриваємо важливою для нас подією вже другим ювілейним пітчем, який обрав для себе відповідний майже різдвяний час. Кожен новий рік ми обіцяємо собі бути кращим, ніж минулоріч і я можу запевнити, що у 2021 Фонд виконає цю обіцянку. Нас чекають багато гарних новин та нових можливостей для стартапів, які не залишаться непоміченими екосистемою і надалі сприятимуть її розвитку. Крім традиційних pre-seed пітчів цього разу буде дещо особливе вперше на нашій пітч сцені презентують свої проєкти учасники міжнародної інноваційної програми EUREKA Globalstars.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу буде розіграний спеціальний приз від партнерів Українського фонду стартапів – LIFT99 Kyiv Hub. Приз полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці.

Які стартапи побачимо?

На двадцятий Pitch Day потрапили 11 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грантове фінансування у 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Native. Платформа для вивчення іноземних мов що дає багато реалістичної практики з реальним викладачем за ціною групи.
 • obimy. Сервіс та додаток для невербальної комунікації.
 • Gremly. Всі послуги в одному додатку. Простий вибір найкращої компанії-виконавця. Швидке замовлення у кілька кліків.
 • Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
 • RichMe. Віртуальний помічник,  який допоможе інвесторам-початківцям з плануванням, вибором стратегії і підбором фінансових інструментів, а також буде супроводжувати їх на всьому шляху до виконання цілей.
 • ComeBack Mobility. Розумні сенсори для милиць для контролю навантаження після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок.
 • Noplag. Сервіс виявлення плагіату та ресурси для академічного письма.
 • MindSelf. Мобільний інструмент психологічної самопомочі для побудови стресостійкості, підвищення ментального здоров’я та усвідомленості, покращення уваги.
 • LineBar. Мультифункціональна технологія будівельного 3D друку, яка дозволяє будувати елементи будівель декількома матеріалами одночасно та безпосередньо на будівельному майданчику.
 • OSBB Online. Комплексне рішення  для управління багатоквартирними будинками та комфортного життя мешканців.
 • Spexfy. Сервіс, який ефективно вирішує питання розробки технічного завдання проекту.

Вперше в Українському фонді стартапів свої ідеї будуть презентувати учасники конкурсу EUREKA Globalstars. Це міжнародна ініціатива, яка дає змогу командам українського бізнесу, наукових установ та вишів взяти участь у спільному конкурсі проєктів між Сінгапуром та 14-ма країнами-членами EUREKA. 

Україна приєдналася до ініціативи в червні минулого року. З того часу 33 проєкти зацікавилися в участі, 3 з яких уклали консорціумні договори та подали заявки. Два з них отримали високі оцінки і будуть обиратися радою незалежних інвестиційних експертів на платформі нашого Фонду, що є умовою для отримання грантового фінансування і подальшого прогресування в конкурсі. Проєкти наступні:

 • EcoTyre. Розробка повної системи моніторингу поводження з відходами на основі спостереження за Землею. Послуга включатиме інструмент штучного інтелекту AI для виявлення незаконних звалищ на супутникових знімках у великих районах, а також інструмент для моніторингу впливу на довкілля та розвитку звалища з часом для виявлення небезпек та оцінки мінімізації його впливу на навколишнє середовище.
 • Досягнення сталого життя за допомогою наскрізного відстеження енергії на блокчейні. Децентралізована енергетична мережа, яка дозволяє власникам нерухомості відстежувати, автоматизувати та враховувати свої цілі щодо енергетичної стійкості, продавати чисту енергію своїм орендарям та експлуатувати вуглецево нейтральні зарядні станції.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Олександра Балкова. Операційна директорка акселераційних програм Startup Wise Guys.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Козік. CEO Advisera.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 15 січня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

LIFT99 є міжнародним стартап-ком’юніті з фізичними коворкінг-локаціями у Києві та Талліні. Наша мета – вивчити українську стартап екосистему та допомогти їй вийти на міжнародну стартап-мапу. Ми з’єднуємо між собою стартап-фаундерів та влаштовуємо тет-а-тет зустрічі з інвесторами, проводимо ряд закритих заходів – що в подальшому допомагає мемберам нашого хабу отримати цінний досвід і знання.

EUREKA – міжнародна інноваційна науково-технічна програма, заснована 1985 року. Її головна мета – сприяти інноваційному підприємництву між малими та великими підприємствами, науково-дослідними інститутами та університетами. Україна приєдналася до програми у 2008 році. EUREKA сприяє розробленню конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів у виробництво, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного науково-технічного співробітництва, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних інноваційних розробок.