Український фонд стартапів проведе другий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе другий відбір стартапів, що претендують на грантове фінансування. Pitch Day відбудеться 25 лютого 2020 року у Києві на території інноваційного парку Unit.City.

Це ключовий день для кожного з учасників. Усе, що ви почуєте та побачите під час презентацій, буде стосуватися світу інновацій, які можуть потенційно вплинути на наше майбутнє. Мета фонду – допомогти перетворити ці слова на реальність”, – зазначає Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів.

Які стартапи побачимо?

На другий Pitch Day потрапили 8 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Allzap. Офіційний розробник платформи для створення інтернет-магазинів з продажу автозапчастин та маркет-плейса та мобільного додатку для IOS (автоматичний підбір запчастин по VIN-коду та держномеру). ІТ-рішення Allzap допомагають продавцям автозапчастин знаходити своїх покупців, а покупцям постачальників. 
 • LightUponCloud. Швидкісний сервіс синхронізації файлів користувача, дешевший аналог Dropbox для бізнесу.
 • Agrifinance Online. Допомагає об’єднати учасників сільськогосподарського ринку України (фермерів, інвесторів, трейдерів, дистриб’юторів та страховиків) на одній платформі. Використовуючи новий фінансовий інструмент як аграрна розписка, планують розвивати сільськогосподарський ринок України через інтегровану та прозору онлайн-екосистему.
 • RoboBus. Інноваційна платформа-причеп з великою кількістю сучасного обладнання, що є мобільною лабораторією для вивчення робототехніки, програмування і 3D технологій. Це рішення дозволить навіть самим віддаленим населеним пунктам України і світу дізнатися про IT- технології та почати розвивати професійну орієнтацію серед дітей та дорослих.
 • NUWORK. CRM-система управління наймом на початкові позиції та при масс підборі. Роботодавець працює з результатами проведених первинних співбесід, веде аналітику ефективності каналів залучення кандидатів та створює нові вакансії з чатботом лише за 2 хвилини. Завдяки NUWORK ефективність HR функції піднімається до 70%, один рекрутер може координувати процес найму до 100 вакансій одночасно.
 • GoodZone. Сервіс для відеодзвінків, основна мета якого – об‘єднати  всіх людей, незалежно від їх статусу в одну велику GoodZone, руйнуючи “стіну” і бар‘єри в спілкуванні. Додаток дає можливість звичайним людям спілкуватись з їх кумирами в різних форматах. І в першу чергу, донести до Celebrities/Masters, що головною ланкою в їх успішній кар’єрі є прості люди – люди для яких вони творять.
 • HarvesTrack. Hardware та Software (ІоТ) рішення для контролю процесу збору врожаю та попередженню крадіжки зерна під час жнив. Рішення базується на трьох типах сенсорів (датчиків) для комбайна та перевантажувача, які доповнені системою “свій-чужий”, а також програмного забезпечення для контролю процесу збору врожаю, автоматичної індикації ситуацій щодо можливих крадіжок, а також збору, консолідації та зберіганні даних роботи комбайнів SAAS-рішення.
 • ZALM. Новий продукт в сфері безпеки особистих речей. ZALM дозволяє підвищити безпеку особистого рюкзака. Шляхом простої установки нашого гаджету, яка не потребує зміни конструкції або псування рюкзака, користувач отримує повідомлення про відкриття будь-якого відділення сумки не тільки на телефон, але і на спеціальний хаб, який розміщується на лямці рюкзака.
Хто буде оцінювати?
 • Олександра Балкова. Керуючий директор B2B SaaS програм у Startup Wise Guys.
 • Андрій Заікін. CEO в YEP startup incubator.
 • Олександр Цімерман. Керуючий партнер Solid5.
 • Дмитро Корчевський. Засновник та Генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Ганна Толстанова. Професор, начальник науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик Indax
Як долучитися? 

Щоб відвідати другий Pitch Day як представник преси або спостерігач – зареєструйтеся на вебсайті за цим лінком. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 25 лютого  з 11:00 до 16:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, вул. Дорогожицька, 3, B8 (Unit.City).

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.