Український фонд стартапів проведе другий Pitch Day

19 Лютого, 2020

Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) проведе другий відбір стартапів, що претендують на грантове фінансування. Pitch Day відбудеться 25 лютого 2020 року у Києві на території інноваційного парку Unit.City.

Інноваційні ідеї стартапів, які будуть представлені на Pitch Day, були відібрані 98-ма експертами з понад 500 поданих заявок. 

“Це ключовий день для кожного з учасників. Усе, що ви почуєте та побачите під час презентацій, буде стосуватися світу інновацій, які можуть потенційно вплинути на наше майбутнє. Мета фонду – допомогти перетворити ці слова на реальність”, – зазначає Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів.

На другий  Pitch Day потрапили 8 стартапів, які отримали високі оцінки експертів. Знайомтесь:

Allzap – офіційний розробник платформи для створення інтернет-магазинів з продажу автозапчастин та маркет-плейса та мобільного додатку для IOS (автоматичний підбір запчастин по VIN-коду та держномеру). ІТ-рішення Allzap допомагають продавцям автозапчастин знаходити своїх покупців, а покупцям постачальників. 

LightUponCloud швидкісний сервіс синхронізації файлів користувача, дешевший аналог Dropbox для бізнесу.

Agrifinance Online допомагає об’єднати учасників сільськогосподарського ринку України (фермерів, інвесторів, трейдерів, дистриб’юторів та страховиків) на одній платформі. Використовуючи новий фінансовий інструмент як аграрна розписка, планують розвивати сільськогосподарський ринок України через інтегровану та прозору онлайн-екосистему.

RoboBus – це інноваційна платформа-причеп з великою кількістю сучасного обладнання, що є мобільною лабораторією для вивчення робототехніки, програмування і 3D технологій. Це рішення дозволить навіть самим віддаленим населеним пунктам України і світу дізнатися про IT- технології та почати розвивати професійну орієнтацію серед дітей та дорослих.

NUWORK – це CRM-система управління наймом на початкові позиції та при масс підборі. Роботодавець працює з результатами проведених первинних співбесід, веде аналітику ефективності каналів залучення кандидатів та створює нові вакансії з чатботом лише за 2 хвилини. Завдяки NUWORK ефективність HR функції піднімається до 70%, один рекрутер може координувати процес найму до 100 вакансій одночасно.

GoodZone – це сервіс для відеодзвінків, основна мета якого – об‘єднати  всіх людей, незалежно від їх статусу в одну велику GoodZone, руйнуючи “стіну” і бар‘єри в спілкуванні. Додаток дає можливість звичайним людям спілкуватись з їх кумирами в різних форматах. І в першу чергу, донести до Celebrities/Masters, що головною ланкою в їх успішній кар’єрі є прості люди – люди для яких вони творять.

HarvesTrack –  це Hardware та Software (ІоТ) рішення для контролю процесу збору врожаю та попередженню крадіжки зерна під час жнив. Рішення базується на трьох типах сенсорів (датчиків) для комбайна та перевантажувача, які доповнені системою “свій-чужий”, а також програмного забезпечення для контролю процесу збору врожаю, автоматичної індикації ситуацій щодо можливих крадіжок, а також збору, консолідації та зберіганні даних роботи комбайнів SAAS-рішення.

ZALM – новий продукт в сфері безпеки особистих речей. ZALM дозволяє підвищити безпеку особистого рюкзака. Шляхом простої установки нашого гаджету, яка не потребує зміни конструкції або псування рюкзака, користувач отримує повідомлення про відкриття будь-якого відділення сумки не тільки на телефон, але і на спеціальний хаб, який розміщується на лямці рюкзака.

Всі стартапи претендують на seed грант розміром $50000.

Оцінювати пітчі стартапів будуть члени Конкурсної комісії. До її складу Наглядовою радою Фонду було обрано: Олександру Балкову (керуючий директор B2B SaaS програм у Startup Wise Guys), Андрій Заікін (CEO at YEP startup incubator), Олександр Цімерман (керуючий партнер Solid5), Дмитро Корчевський (засновник та Генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ), Михайло Халецький (cтарший інвестиційний аналітик Simpact VC), Ганна Толстанова (професор, начальник науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка), Андрій Гулий (головний аналітик Indax). Основними критеріями оцінки проектів, як і раніше, є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?  Щоб відвідати Другий Pitch Day Українського фонду стартапів як представник преси або спостерігач – зареєструйтеся на вебсайті за цим лінком. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 25 лютого  з 11:00 до 16:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, вул. Дорогожицька, 3, B8 (Unit.City).

Програма заходу:

11:00 – 11:30 Реєстрація та вітальна кава

11:30 – 12:15 Відкриття (виступ експерта, представлення членів комісії та стартапів)

12:15 – 14:00 Пітчі стартапів

14:00 – 14:30 Кава-брейк та спілкування

14:30 – 16:00 Пітчі стартапів

16:00 – Підсумки

Чекаємо Вас на Другому Pitch Day Українського фонду стартапів!

Нагадаємо, що за результатами Першого Pitch Day від USF Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення про надання грантового фінансування наступним стартапам:

Seed грант отримали 6 стартапів (AeroDrone, GeoDesign.info

Field BI, ПравоМен, Framiore та BIOC)

Pre-seed грант одержали Pytag та BioBin

Станом на сьогодні ще 600 заявок перебувають на розгляді експертів. Усього у програмі зареєструвалось понад 1300 учасників.

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Наші контакти:

https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/