Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
3 Серпня, 2020

Український фонд стартапів проведе дев’ятий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе дев’ятий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 7 серпня на території інноваційного парку UNIT.City. 

Пандемія не стала на заваді динаміці стартапів. Кількість заявок від охочих отримати грант для своїх розробок продовжує нас дивувати! Саме тому ми вирішили прискоритися і вийти на стабільні два пітчі в місяць на противагу одному як було раніше. Вже у цю п’ятницю чергові десять учасників отримають шанс залучити фінансування. Серед них будуть як software, так і hardware стартапи. Як завжди чекаємо усіх охочих на нашій трансляції та сподіваємося, що вам сподобаються виступи і технології. А от щодо наступного пітчу заінтригую – він буде відрізнятися від усіх інших, які ми проводили” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Захід відкриють Юлія Федів, виконавчий директор Українського культурного фонду разом з Ольгою Полоцькою, виконавчим директором Національного фонду досліджень України та Сергієм Шкураковим, в.о. Голови правління ДІФКУ.

Які стартапи побачимо?

На дев’ятий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грантове фінансування у 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

  • COMIN. Дозволяє контентним вебсайтам отримувати дохід з контенту без додаткових дій, трудовитрат і спеціальних навичок. Comin надає віджет електронної комерції, який автоматично підбирає товар до змісту публікації. Процес покупки товарів здійснюється безпосередньо на контентному вебсайті без переходу відвідувачів до сайту-магазину, а обробка замовлень здійснюється власником товару.
  • TRADOMATIC. B2B маркетплейс який допомагає фермерам і трейдерам взаємодіяти та заключати угоди онлайн лише за кілька натискань. Інструменті аналітики та індикативних цін дозволяють фермерам бачити щоденне оновлення цін від більш ніж 200 компаній-покупців та професійну ринкову аналітику. Покупці можуть повідомляти про оновлення закупівельних цін більш ніж 5000 виробників одночасно. Онлайн аукціони дозволяють продати свій врожай за найкращою ціною. Tradomatic допомагає отримати чесну та найвищу ціну, економлячи час на телефонних розмовах.
  • AMO CITI. Дисконтна мережа для нового покоління: отримуй кешбек в улюблених закладах та рятуй світ! В одній платформі ми об’єднали 1500+ підприємців та 30,000+ клієнтів. У кожного підприємця є власна сторінка. На ній він розміщує фото, час роботи, розмір знижки, опис свого закладу та спеціальні пропозиції. АМО СІТІ допомагає бізнесу перетворювати випадкових покупців у лояльних клієнтів. А для користувачів, АМО СІТІ є легким інструментом заощаджувати та робити своє місто кращим, адже частина кешбеку йде на підтримку місцевих ініціатив. І все це в рамках Цілей Сталого Розвитку (ЦСР).
  • БОСІ. Перший український бренд босо-взуття. Таке взуття є легким, гнучким та має анатомічну форму. Босо-взуття зміцнює стопи, покращує поставу, збільшує витривалість та не обмежує рухи стоп. Профілактичне носіння босо-взуття запобігає патологіям опорно-рухового апарату.
  • DESNOVATION. Допомагає домовласникам зробити ремонт з гарантією та за менші кошти. Маркетплейс готових дизайнів (100$), алгоритм автокошторису. Сервіс керування ремонтним процесом, розрахунки з підрядниками по факту виконання; безкоштовний технічний нагляд та страхування.
  • AssayMe. Персональний Wellness&Health помічник, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я та запобігати можливим медичним проблемам за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини.
  • Nutritionista. Інтелектуальний мобільний додаток, який рекомендує користувачам здорову їжу в найближчих ресторанах на основі персональних вподобань на кшталт: типи продуктів, алергени, способи харчування за допомогою штучного інтелекту та комп’ютерного бачення.
  • ORTY. Система управління рестораном, що, за рахунок впроваждення самообслуговування, доставки та чат-ботів, допомагає ресторанам продавати більше.
  • Flamingo Chair. Роботизоване крісло для активного сидіння. Змінюй положення тіла та залишайся максимально сконцентрованим.
  • Сіті-бот Назар. Міський чат-бот (Viber, Telegram, Facebook), що попереджує про відключення будь-яких міських комунікацій, причини і терміни їх відновлення за вказаною адресою. Приймає та контролює виконання заявок. Спрощує життя й економить час мешканцям та бізнесу.

Хто буде оцінювати?

  • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
  • Михайло Халєцкий. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
  • Ганна Толстанова. Начальник науково-дослідної частини та професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Роман Кірігетов. Співзасновник та CEO FlashBeats, засновник Kabanchik.ua та Crafta.
  • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital.
  • Андрій Зінчук. Керуючий директор Demium.
  • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.

Як долучитися?

Через хоч пом’якшений, але карантин, захід будет закритий для відвідувачів, але відкритий для преси. Якщо ви представник преси можна запитати акредитацію за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 7 серпня. Реєстрація о 13:30. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

Інші новини