Український фонд стартапів проведе четвертий Pitch Day

2 Квітня, 2020

Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) проведе четвертий відбір стартапів, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 7 квітня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Третій пітч, який відбувся нещодавно, 31 березня, та вперше був проведений у дистанційному режимі пройшов вдало, як з технічної, так і з організаційної сторін. Ми впевнилися, що онлайн-формат працює. Стартапи мають змогу презентувати свої проєкти, а Фонд – оцінювати та видавати гранти. Це важливо для нас усіх, щоб економічний розвиток країни не зупинявся незважаючи на жодні обставини.” – коментує це рішення директор Українського фонду стартапів Павло Карташов. 

На четвертий Pitch Day потрапили 8 стартапів на стадії seed, які претендують на грантове фінансування у 50 тисяч доларів кожен. Знайомтесь:

  1. RE-leaf PAPER. Нова, запатентована технологія, за допомогою якої опале листя слугує джерелом целюлозного волокна для виробництва паперу, картону, литої тари (яєчні піддони, піддони для фруктів, пінетки для ягід), також це нова альтернативна сировина у целюлозно-паперовій сфері.
  2. Hugo. Перший український сервісний робот-асистент для бізнесу та соціальної сфери. HUGO може виконувати функції продавця магазину, консьєржа, промоутера, дистанційного викладача та лікаря. Рішення значно підвищує рівень технологічної взаємодії з клієнтами та мінімізує витрати на заробітну плату. Основні технології: розпізнавання об’єктів, облич, емоцій людини, людської мови, лідарна навігаційна система та інше. В форматі дистанційного лікаря HUGO може працювати в зонах карантину вірусних захворювань.
  3. COBIT SOLUTIONS. Інноваційний IT сервіс з персональною підтримкою фінансового експерта. Готові дешборди для аналітики та наочного представлення даних з 1С. Інтерактивна фінансова звітність, що доступна онлайн, оновлюється автоматично, щодня. Спрощує процес прийняття управлінських рішень для власників малого та середнього бізнесу.
  4. ТОВ СМАРТ-МАК. Розробка, виробництво та реалізація продуктів та сервісів для моніторингу споживання будь яких ресурсів. Пристрої для моніторингу. Хмарний сервіс для візуалізації та аналізу даних. Дає можливість споживачам зрозуміти структуру свого споживання ресурсів.
  5. FlashBeats. Мобільний додаток для створення світлових шоу на домашніх вечірках, музичних та спортивних подій за допомогою синхронізації спалахів смартфонів учасників.
  6. FINMAP. Онлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі. Найпростіший спосіб зрозуміти де прибуток, на що бізнес витрачає забагато та спрогнозувати обіг коштів, щоб не потрапити в касовий розрив.
  7. Monitor.Estate. Онлайн-сервіс юридичної перевірки нерухомості. Юридичний звіт по об’єкту за 5 секунд на основі відкритих даних.
  8. Norm. Підйомний стіл із акрилового каменю з вбудованим живленням та технологією машинного навчання для більш ефективної і здорової роботи.

Оцінювати пітчі стартапів будуть члени Конкурсної комісії. 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ? Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням.

ДАТА проведення Pitch Day: 7 квітня. Початок о 12:00 

Нагадаємо, що за результатами Другого Pitch Day від USF Наглядова Рада Українського фонду стартапів прийняла рішення рішення профінансувати наступні стартапи на загальну суму, що дорівнює майже 5 мільйонам гривень:

HarvesTrack

Agrifinance Online Inc.

Allzap

Nuwork

Довідка: Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування – гранти компаніям та фізичним особам-підприємцям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Український фонд стартапів готовий профінансувати успішні стартапи у всіх сферах діяльності, окрім азартних ігор, виробництва та реалізації небезпечних речовин, алкогольних та тютюнових виробів, військових та ядерних технологій, а також інших видів діяльності, що заборонені українським законодавством.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Наші контакти:

https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/