Український фонд стартапів проведе 36-ий PITCH DAY

Український фонд стартапів проведе 36-ий відбір стартапів для державного фінансування. Свої проєкти презентуватимуть 10 команд на стадії pre-seed, які претендують на грант у розмірі 25 тисяч доларів США  кожен. PITCH DAY відбудеться 28 січня у форматі онлайн. 

Інвестиційними партнерами заходу виступають TA Ventures, ICLUB, Flyer One Ventures, JKR Investment Group, BRISE Capital, WNISEF, Digital Future, Sigma Software Labs і SID Venture Partners.

Медіапартнери — InVenture, TechUkraine, SPEKA і Vector

Подія проходить за підтримки UNIT.City, iHUB і Httpool

Які стартапи побачимо?

 • Native. Новітній формат вивчення і викладання іноземних мов (Київ).
 • Junior F. Linkedin для юніорів. Додаток, в якому юніор може створити власний профіль, навчатися технікам футболу через відео-уроки, завантажувати свої досягнення та шукати футбольні школи для навчання, а згодом і виходити на контакт зі скаутами професійних клубів (Київ).
 • Truck Ready. Маркетплейс вантажних перевезень. Зручний мобільний застосунок дозволяє перевізникам налаштувати зону інтересів, отримувати сповіщення про вигідні замовлення і навіть прослухати їх подібно до автоповідача, коли вони за кермом. Завдяки цьому рішенню розв’язується проблема неефективної логістики, простоїв та надлишкових пробігів (Полтава).
 • Fleur Health. Допомагає піклуватися про батьків. Рішення поєднує в собі інтелектуальний датчик слини, штучний інтелект та аналітику прогнозування (Харків).
 • EXTRPRIZE. Переробка кавового шроту на високомаржинальні екстракти та похідні продукти завдяки інноваційній технології кріоекстракції (Київ).
 • Zeeon. Метасвіт для публічного навчання та коворкингу. Коли Zoom зустрічає Sims (Київ).
 • Sex Education UA. Сексульна освіта та культура в Україні. Навчальна платформа котра об’єднує в собі курси для дітей, їх батьків та курси 18+ (Львів).
 • Odbord. Онлайн-платформа для оренди офлайн реклами та купівлі рекламних матеріалів (Львів).
 • Sensorium. Мобільний додаток для дітей початкової освіти для вивчення STEAM дисциплін. Платформа поєднала найкращі освітні технології – цифрову лабораторію з датчиками, лабораторне обладнання та мультимедійний контент, щоб дати дітям можливість досліджувати світ навколо практично, проводячи наукові дослідження на уроках або вдома (Київ).
 • Краща практика (стимул та освіта). Освітня платформа для обміну та продажу якісного навчального матеріалу в умовах освітньої реформи забезпечить учителів фізичної культури методичною та дидактичною базою до початку практичного втілення нових навчальних модулів. Також надасть можливість отримувати пасивний додатковий дохід вчителям шляхом продажу своїх напрацювань (Київ, Запоріжжя).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 28 січня. Фактичний початок о 13:00 і орієнтовно до 18:00.

Хто буде оцінювати?

 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в JKR Investment Group.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від UNIT.City, iHUB, Httpool, Vector, JKR Investment Group і Flyer One Ventures.

Приз UNIT.City це три безкоштовні місяці в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз iHUB це три місяці безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом шести місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Приз від JKR Investment Group і Flyer One Ventures полягає у нагородженні безкоштовними менторськими сесіями зі своїми експертами.

Httpool пропонують сертифікат на безкоштовну консультацію щодо стратегії масштабування бізнесу на медіа-платформах.

Приз від Vector це ексклюзивна публікація про стартап на шпальтах медіа, який оберуть за результатами пітчів.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.