Український фонд стартапів проведе 34-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 34-ий відбір стартапів для державного фінансування. Свої проєкти презентуватимуть 11 команд на стадії seed, які претендують на грант у розмірі 50 000 доларів США  кожен. Pitch Day відбудеться 26 листопада у форматі онлайн. 

Медіапартнери заходу — спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

«Ми продовжуємо серію онлайн пітчів і перш за все хочу відмітити усе частіші випадки зростання наших команд з pre-seed до seed стадії, що зможемо спостерігати і на цей раз», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

 • Librarius. Тисячі кращих книжок завжди з тобою (Київ).
 • Streetball App. Мобільний додаток з пошуку баскетбольних майданчиків та партнерів для зручної організації ігор (Київ).
 • Aquarius. Вендінговий автомат по виготовлення смачної питної води (Львів).
 • VermiDim – Dobrobud. Модуль для переробки харчових та органічних відходів, безпосередньо на місцях їх утворення, без необхідності транспортування на міські сміттєзвалища (Херсон).
 • MISU. Мобільний додаток та розумний девайс для моніторингу здоров’я та попередження критичних станів ще до їх появи (Рівне).
 • AR Warriors. Багатокористувацька гра у доповненій реальності, яка відірве дітей від дивану (Дніпро).
 • BloggerMall. Платформа для роботи з блогерами з ML-інструментами аналітики (Київ).
 • Advicera. Бот-консультант на основі штучного інтелекту для фаундерів з екосистем, що розвиваються (Київ).
 • Upbau. Прайс-агрегатор товарів для будівництва і ремонту, що забезпечує моментальні цінові моніторинги та рекомендований список постачальників (Київ).
 • Recoshelf. Розумні камери для ефективних продаж у рітейлі (Київ).
 • AssayMe. Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан здоров’я та запобігати потенційним медичним проблемам за допомогою домашнього аналізу сечі. А також це комплексний інструмент для більш якісної телемедицини (Нью-Йорк).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 26 листопада. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Хто буде оцінювати?

 • Олена Мажуга. Інвестиційний директор фонду Flyer One Ventures.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Євгенія Клепа. Виконавча директорка акселератора 1991.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Олександр Арапов. Співзасновник 3DLOOK.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів: UNIT.City, Unit School of Business і iHUB

Приз UNIT.City це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

Unit School of Business. Школа бізнесу для підприємців та їх команд в центрі інновацій UNIT.City. Освітні програми школи створені по методології університету Berkeley (Каліфорнія), а заняття на 80% складаються з практики. Під час навчання студенти пропрацьовують 7 елементів бізнесу і одразу впроваджують інструменти у своїх проектах. В кінці програми студенти мають можливість пройти курс підготовки до пітчингу та презентувати свій бізнес перед інвесторами.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.