Український фонд стартапів проведе 33-ій Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 33-ій відбір стартапів для державного фінансування. Свої проєкти презентуватимуть 13 команд на стадії pre-seed, які претендують на грант у розмірі 25 000 доларів США  кожен. Pitch Day відбудеться 12 листопада у форматі онлайн. 

Медіапартнери заходу — спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

«Зважаючи на останні заходи з протидії епідемії ми вирішили тимчасово повернутися до онлайн формату проведення пітчів. Цей формат не менш звичний як для команд стартапів, так і для глядачів. Та на щастя не всі новини мають відношення до карантину: вітаємо нашого давнього партнера TechUkraine з приєднанням до нас в якості медіапартнера вже в офіційному статусі», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

 • RichMe. Фінансовий радник для фізичних осіб, який надає комплекс послуг з фінансового планування та підбору інвестиційних інструментів за 5 хвилин (Київ).
 • ZenWalk. Мобільний додаток, який наповнює ходьбу сенсом. Завдяки гейміфікованій карті, трекеру хвилин до життя та великій соціальній місії він допомагає людям, покращувати своє здоров’я через мотивацію ходити більше (Київ).
 • E-movex. Автономний робот (AMR) на основі штучного інтелекту з можливістю об’їжджати перешкоди та шукати альтернативні шляхи доставки. Допомагає перевозити вантажі на складах з точки “А” в точку “Б” на собі, або шляхом зчеплення з корзиною або роклою або з причепом (Суми).
 • Self’in’Sure. Альтернатива добровільного медичного страхування, що дозволяє нівелювати конфлікт, який виникає між застрахованими і страховими компаніями (Київ, Харків).
 • AdMarket. Маркетплейс в сфері офлайн реклами, який допомагає бізнесу з управлінням рекламними кампаніями вносячи технологічні інновації в процеси пошуку, планування та її покупки (Київ, Одеса).
 • Vuikobox. Платформа для ведення Agri-food бизнесу. Товари від крафтових виробників. Враження та туризм. SaaS toolbox (Київ).
 • My Cooperative. ОСББ у смартфонi (Київ).
 • Aromoshelf. Рекомендаційна платформа, що будується на великих даних для рітейлерів, розробників та споживачів парфумерної продукції (Київ).
 • Olenka.ai. Голосовий бот для продажів з елементами штучного інтелекту. Телефонує клієнтам, аналізує їх слова і відповідає за заданим сценарієм (Київ).
 • RICO. Радник з питань харчування на основі штучного інтелекту. Це кишеньковий друг-нутриціолог, який покликаний вирішити проблему доступності та зручності здорового харчування, персоналізації і адаптивності рекомендацій в режимі реального часу (Київ).
 • NOTY.AI. Платформа, яка перетворює відеодзвінки у дії. Ми транскрибуємо зустрічі та підсумовуємо їх, щоб наші користувачі могли залишатися повністю залученими під час зустрічі й мати готові підсумки та протоколи подальших дій одразу після зустрічі. Noty — це зберігач даних ваших зустрічей, тому ви зможете отримати будь-яку інформацію за лічені секунди, просто задавши запитання (Львів).
 • Connect 21. Платформа психологів та психіатрів, які будуть з вами на зв’язку 24/7. Тут ви можете знайти потрібного фахівця з профільною вищою освітою чи підібрати терапевтичну групу. Колегам, для підвищення рівня кваліфікації, пропонуємо покупку спеціальних курсів (Київ).
 • WheelKeep. Невидимий бортовий комп’ютер, що допоможе велоентузіастам вберегти свої велосипеди від безповоротних крадіжок та отримати свободу в щоденному катанні. Складається з розумного пристрою та мобільного застосунку (Дніпро).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 12 листопада. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів: UNIT.City і iHUB

Приз UNIT.City це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.