Український фонд стартапів проведе 32-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 32-ий відбір стартапів для державного фінансування. Свої проєкти презентуватимуть 9 команд на стадії seed, які претендують на грант у розмірі 50 000 доларів США кожен. Pitch Day відбудеться 13 жовтня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City

Медіапартнер заходу — InVenture. Спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій.

«Новою тенденцією пітчів є збільшення кількості стартапів, які зростають разом з нами: починали зі стадії pre-seed, успішно виконали свій план і тепер готові вже до наступного великого кроку для свого проєкту, а саме seed гранту», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

 • ComeBack Mobility. Розумні сенсори для милиць для допомоги у реабілітації після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок (Дніпро).
 • Silentbox. Звукоізоляційні офісні кабіни, які дозволяють підвищити ефективність роботи співробітників завдяки зниженню загального шуму в опен спейсі (Київ). 
 • Phygital business card E-Card. Допомагає компаніям отримати максимум від першого контакту. Фізична бізнес-карта, заряджена цифровими інструментами для продажів та маркетингу. Все, що потрібно при знайомстві — в одному зручному рішенні (Київ).
 • Postello. Наші клієнти це підприємці з мікро і малого бізнесу, які хочуть бути онлайн, але не мають достатньо часу і грошей для ведення бізнес-сторінок в соціальних мережах, і Postello допомагає їм в цьому. Це інструмент, який допомагає генерувати, управляти і редагувати контент для соціальних мереж за допомогою машинного навчання (Київ).
 • Pharminno. Створення hi-tech умов для розробки та індивідуального й дрібносерійного виготовлення в умовах аптеки косметичних засобів для закладів індустрії краси, спеціалізованих доглядових серій косметики, а також персоналізованих лікарських засобів за рецептами лікарів (Львів).
 • Lab24. Маркетплейс медичних лабораторних досліджень, який допомагає користувачам здавати аналізи вдома та найближчих локаціях і економити до 50%. Сервіс об’єднує лабораторії, медсестр та медичні центри, забезпечуючи їх взаємодію за допомогою інформаційної системи, спеціалізованої служби логістики та підтримки користувачів (Київ).
 • IBeauty. Автоматизована екосистема для б’юті сфери. Надає партнерам CRM систему для оптимізації та автоматизації роботи, маркетингову платформу та є модератором ринку (Київ).
 • Day: Motivation & Inspiration. Позитивні віджети для iOS, які допомагають щасливіше жити кожного дня (Харків).
 • HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі. Всі консультації проходять онлайн через мобільний додаток, власний кабінет на сайті або по телефону (Київ).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

Якщо ви представник медіа є можливість акредитуватися за цим посиланням, щоб потрапити на захід особисто.

ДАТА проведення: 13 жовтня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Максим Бешлєул. CEO Skylock Ukraine.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Євгенія Клепа. Виконавча директорка акселератора 1991, амбасадорка WTECH напрямку IT-startups.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів: UNIT.City, Unit School of Business і iHUB

Приз UNIT.City це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.