Український фонд стартапів проведе 29-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 29-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 30 липня у форматі офлайн на території міжнародного стартап-хабу LIFT99 Kyiv Hub. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Вперше наші команди зможуть пропітчити свої ідеї на території LIFT99 Kyiv Hub, міжнародному стартап-хабі з естонським корінням. Ми вже тривалий час знаходимося в партнерстві з колективом LIFT99, адже разом сприяємо розвитку українського інноваційного підприємництва.” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – LIFT99 Kyiv Hub і iHUB

Приз LIFT99 Kyiv Hub полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці плюс менторська підтримка від експертів хабу.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 29-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • MOODua. Платформа для корпоративних подарунків, яка працює на основі штучного інтелекту та допомагає компаніям масштабно збільшити лояльність (Київ).
 • SEOLocal. Єдина платформа для локального маркетингу для сервісного офлайн бізнесу, яка допомагає збільшити потік клієнтів до локацій (Київ).
 • Oyko. Маркетплейс наступного покоління, платформа, що підвищує залучення та лояльність клієнтів в роздрібній торгівлі (Київ).
 • MAGBULB. Перший в світі магнітний адаптер для заміни лампочок який складається з двох частин. Одна частина завдяки магніту кріпиться на лампі, а друга на патроні. Простий, швидкий та безпечний спосіб замінити лампочку (Львів).
 • Real Talk Sport. CRM web система адміністрування змагань єдиноборств та діяльності спортивних федерацій (Київ).
 • FOPkasa. Застосунок, що надає можливість малим підприємцям керувати продажами онлайн поєднуючи функції ПРРО та програм обліку. Він поєднує 3 основні функції – програмного РРО (касового апарату), програми для організації товарного обліку та формування аналітичних звітів у смартфоні (Львів).
 • Elai. Веб-сервіс, який за допомогою штучного інтелекту, дозволяє швидко генерувати відеопрезентації з людиною в кадрі з тексту (Київ).
 • CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки (Суми).
 • Wonder Mom. Мобільний додаток, який допомагає мамам по всьому світу побороти стрес та тривогу за допомогою медитацій та щоденної рефлексії (Київ).
 • Masthead. Платформа для моніторингу усіх даних компанії на основі машинного навчання. Рішення допомагає убезпечити С-левел менеджмент від марнотратних бізнес рішень побудованих на некоректних даних (Київ).
 • IDvizer. Механізм перевірки особи на основі AI. Вбудований інструмент безпеки, розроблений на замовлення вашої бізнес-моделі (Київ).
 • The Great Catalog. Маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Олександр Романішин. Радник Міністра Аграрної Політики та Продовольства.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Ігор Перція. Венчурний партнер TA Ventures, регіональний директор iCLUB, радник Міністерства Цифрової Трансформації України.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

Якщо ви представник медіа є можливість акредитуватися за цим посиланням, щоб потрапити на захід особисто.

ДАТА проведення: 30 липня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Володимирська, 101 (LIFT99 Kyiv Hub).

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

LIFT99 є міжнародним стартап-ком’юніті з фізичними коворкінг-локаціями у Києві та Талліні. Наша мета – вивчити українську стартап екосистему та допомогти їй вийти на міжнародну стартап-мапу. Ми з’єднуємо між собою стартап-фаундерів та влаштовуємо тет-а-тет зустрічі з інвесторами, проводимо ряд закритих заходів – що в подальшому допомагає мемберам нашого хабу отримати цінний досвід і знання.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.