Український фонд стартапів проведе 28-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 28-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 9 липня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Перший пітч липня знаменує цьогорічний екватор виступів команд, кількість яких вже зовсім скоро перетне позначку у три сотні. А поки ми наближаємося до третього ювілею зустрічайте наступні 13 команд на стадії pre-seed, які готові публічно продемонструвати свою розробки” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – UNIT.City і iHUB

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 28-ий Pitch Day потрапили 13 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Smart ION. Екосистема розумних модулів для управління світлом і приладами із вбудованими сценаріями (Київ).
 • Agrotop UA. Комплексна експертно-аналітична інформаційна система управління агробізнесом (Київ).
 • MySat UA. STEM конструктор та модель реального супутника, яку можна скласти без наявності спеціальних знань (Київ).
 • Insolar-T. SaaS-платформа для підвищення енергоефективності. Remote-EEaaS-продукт на базі AI (Харків).
 • LuLL world. Мобільні, ортопедичні, резонансно-терапевтичні  гамаки для бізнесу (Київ).
 • Deputy. Digital-платформа, що автоматизує роботу депутатів та громадських приймалень зі зверненнями мешканців по всій Україні, та є ефективним інструментом збору, аналізу та глибинного розуміння проблем мешканців (Київ).
 • Zeely. Платформа для безкоштовного створення веб-сайту і просування бізнесу зі смартфону за допомогою штучного інтелекту (Київ).
 • Darkbot. Система автоматичної торгівлі на фінансових ринках, яка допомагає оптимізувати прибуток та мінімізувати ризики за допомогою гнучких торгових стратегій та машинного навчання (Київ).
 • SolidERP. ERP система для сучасних сервісних компаній (Харків).
 • BeeHiveDoor. Пристрій для типового бджолиного вулика, який захищає бджіл від отруєння пестицидами, літаючих хижаків і переохолодження, а також дистанційно моніторить основні параметри вулика (Чернівці).
 • Fintellect. Фінансовий помічник у додатку для малого сервісного бізнесу (Київ).
 • Sugarrr. Застосунок, що хакає діабет (Київ).
 • Clasee. Платформа обміну знаннями для персоналізованого навчання (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO MedicalLife.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

Якщо ви представник медіа є можливість акредитуватися за цим посиланням, щоб потрапити на захід особисто.

ДАТА проведення: 9 липня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.