Український фонд стартапів проведе 27-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 27-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 11 червня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Чудові новини для українських інновацій – підприємці охоче пропонують свої розробки на розгляд експертів нашого Фонду, тому ми вирішили зробити мінімальну затримку між заходами, щоб дати можливість новим командам пропітчити якомога швидше. Вітаємо всіх з початком гарячої літньої пори!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – UNIT.City і iHUB

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 27-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • WAY. Додаток відстеження замовлень та їх маршрутів в реальному часі (Львів).
 • Avocado AI. B2B SaaS, який використовує математичні моделі для аналізу та передбачення попиту на страви та формування оптимального замовлення інгредієнтів для закладу (Київ).
 • WalQlike. Мобільний додатку з самостійними екскурсіями містом для туристів та місцевих (Київ).
 • Monor. Інноваційні окуляри на 3D принтері з можливістю кастомізації та унікальною технологією кріплення дужок (Київ).
 • Workee. Комплексне рішення для ведення приватного коучингового бізнесу онлайн (Київ).
 • Pro.Sport Platform. Онлайн фітнес клуб. Платформа, яка пов`язує проактивних людей з прагненням здорового способу життя та тренерів в якісному професійному просторі без кордонів та часових обмежень. Маркетплейс для користувачів та конструктор онлайн продуктів для тренерів (Київ).
 • MANNA. Інтерактивна медіа платформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі (Київ).
 • БКТ. Триколісний електричний транспортний засіб в рамному герметичному кузові з опалювачем салону, що дозволить массово використовувати екологічний транспорт в населених пунктах за рахунок його компактності і низькій вартості (Київ).
 • Advin. Система контролю наявності товару на полицях магазину фуд-рітейлу (Київ).
 • Energy Absorbing Breakwater. Повністю автономний пристрій для перетворення енергії морських хвиль в опріснення води та генерацію електроенергії. Величезні можливості для масштабування та використання як першої в історії прибережної захисної споруди, здатної отримати прибуток та окупитися протягом 2 років (Дніпро).
 • 4comfortshoes. Сервіс з примірки взуття он-лайн для рітейлів та виробників взуття. Базуючись на фото стоп покупця, наш сервіс визначає параметри та підбирає для них найбільш комфортне взуття (Київ).
 • Journey through the Solar System. Серія пізнавально – художніх книг із доповненою реальністю (AR), що висвітлює тему Сонячної системи та космосу в цілому (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital.
 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Станіслав Под’ячев. Керуючий партнер Blockchain Lab.
 • Віталій Гончарук. Засновник Augmented Pixels.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

Якщо ви представник медіа є можливість акредитуватися за цим посиланням, щоб потрапити на захід особисто.

ДАТА проведення: 11 червня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 20:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.