Перейти до вмісту
Цей вебсайт не оптимізовано для альбомної орієнтації. Будь ласка, поверніть ваш пристрій.
31 Травня, 2021

Український фонд стартапів проведе 26-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 26-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 4 червня у форматі офлайн на території хабу для стартапів і технологічних компаній iHUB. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Нові пітчі продовжують вітати нас новими локаціями. Вперше команди презентують свої проєкти у нашого постійного партнера iHUB у самісінькому центрі столиці на Крещатику. Також глядачів цього разу чекає нова якість трансляції, яка всіх приємно здивує”, – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – UNIT.City, Unit School of Business і iHUB powered by NUMA

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 26-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії seed (претендують на грант розміром 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

  • Delight. Інтерактивна книга з елементами тіньового театру тіней. Продукт складається з книги у вигляді гармошки, сторінки якої – це вирізані трафаретом ілюстрації історії казки, які за допомогою світла і тіні формують на стелі або стінах квартири історії казки та доповнення до неї – додаток у смартфоні з технологією розпізнавання елементів та технологією доповненої реальності (Чернігів).
  • Meteocontrol AI. Платформа для страхуванням фермерів на основі супутникових даних та авторських алгоритмів (Київ).
  • The Great Catalog. Портал, в якому поєднані всі 3D + BIM моделі для архітекторів та дизайнерів (Київ).
  • Copra. Український виробник акустичних систем та підсилювачів преміального класу. Маємо понад 20 патентів у США, Європі і Україні (Одеса).
  • EcoNanoBuild. Виробництво екологічних будівельних матеріалів нового покоління – сіркоасфальтобетонів (Нано-асфальт® та Нано-бетон®) із використанням промислових відходів (Київ).
  • FIT-Budget. Онлайн-платформа (SaaS) для ведення бухгалтерії в бюджетних  установах України. Це перше “хмарне” рішення для ведення обліку, нарахування заробітної плати, роботи з державними органами та складання фінансової звітності (Харків).
  • Noplag. Сервіс перевірки на плагіат та ресурси для академічного письма (Київ).
  • DreamApp. Тлумачник снів (Київ).
  • Saport. Швидкий виклик майстра для вирішення побутових проблем: сантехнік, електрик тощо (Київ).
  • skillsetter. Сучаснi онлайн-курси, що допомагають отримати навички для роботи в IT-компаниях у форматі симулятора (Київ).
  • Awesomic. Веб додаток, який метчить завдання компаній з найкращим дизайнером для цієї задачі. Клієнт отримуєте результат наступного робочого дня за єдину щомісячну передплату. Через платформу вже виконали більше 3000 дизайн проектів такі компанії, як Reface, People AI, Restream та інші (Київ).
  • Onyx. Новий запатентований продукт в сегменті рушникосушок, з безконтактним принципом висушування рушників, що виробляється в Україні та вже експортується до країн Європи та Ізраїлю. Окрім унікального, зважаючи на виконання, дизайнерського предмета інтер’єру, він виконує дві основні функції. Перша делікатне висушування рушників та інших текстильних виробів. Друга рушникосушка є повноцінним опалювальним приладом для ванної кімнати (Черкаси).

Хто буде оцінювати?

  • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
  • Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер Genesis Investments.
  • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
  • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
  • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
  • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
  • Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 4 червня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 20:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Хрещатик, 10 (iHUB)

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

Unit School of Business. Школа бізнесу для підприємців та їх команд в центрі інновацій UNIT.City. Освітні програми школи створені по методології університету Berkeley (Каліфорнія), а заняття на 80% складаються з практики. Під час навчання студенти пропрацьовують 7 елементів бізнесу і одразу впроваджують інструменти у своїх проектах. В кінці програми студенти мають можливість пройти курс підготовки до пітчингу та презентувати свій бізнес перед інвесторами.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів. 

Інші новини