Український фонд стартапів проведе 25-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 25-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 14 травня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

“Формати проведення наших пітів не менш адаптивні, аніж карантин. Ми раді знову повернутися до традиційної очної презентації вперше за тривалий час і вперше в новій локації – UNIT NEST” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – UNIT.City і iHUB powered by NUMA

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 25-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • elKYC. B2b SaaS, що допомагає верифікувати й онбордити клієнтів за лічені хвилини (Київ).
 • CASERS. Платформа інтерактивних навчальних кейсів. Допомагає авторам створювати інтерактивні симуляції для індивідуального навчання (Київ).
 • SANI. Рішення яке перетворює звичайну солону воду в екологічний і безпечний антисептик (Одеса).
 • Unlink VR. Бездротова система передачі даних на основі спрямованого лазерного випромінювання та відстеження рухів, що забезпечує безперервну та безкомпромісну по якості зображення сесію та VR досвід (Київ).
 • WonderWay. Тревел додаток, який допомагає подорожуючим швидко та якісно планувати свою подорож, або ж не готувати план подорожі взагалі. Все це за допомогою порад від блогерів, місцевих жителів та штучного інтелекту (Київ).
 • Lawyerd! Повністю автоматизований процес захисту прав інтелектуальної власності в Інтернеті (Харків).
 • Zirity. Технологія віртуальної примірки для рітейлерів оптики, що продають окуляри онлайн. Онлайн примірка інтегрується в будь-який онлайн магазин та працює в один клік, в реальному часі з будь-якого девайсу (Київ).
 • craftit.online. Проект, призначений для розміщення і популяризації різних виробів в стилі DIY. Комплексне рішення як для B2B так і для B2C сегментів, яке складається з мобільних додатків для IOS і Android, веб-порталу і представництв в популярних соціальних мережах (Харьков).
 • Svidomo. Прозора платформа для поєднання інвесторів та позичальників з використанням розподіленої відповідальності для контролю ризиків. Платформа дає можливість людям з будь-якими потребами і накопиченнями свідомо інвестувати та брати позики (Київ).
 • 12Climb. Інтерактивний скеледром з тисячами трас, що керується смартфоном, а також додаток з можливістю відстежувати свої тренування (Киев).
 • AutoFinance. Маркетплейс, який пов’язує покупців транспортних засобів з автодилерами, банками та лізинговими компаніями. Надає покупцям ресурси та інформацію для прийняття впевнених рішень при купівлі автомобілів, тоді як наші цифрові рішення та технологічна платформа допомагають продавцям підвищити операційну ефективність, прибутковість та продажі (Київ).
 • Re:zume. ПЗ у сфері HR-технології для швидкого та якісного пошуку роботи. За своєю суттю це дорожня карта кар’єри для співробітників компаній та здобувачів (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Олександра Балкова. Операційна директорка акселераційних програм Startup Wise Guys.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Роман Кірігетов. Співзасновник та CEO FlashBeats, засновник Kabanchik та Crafta.
 • Андреас Фльодстром. Засновник та СЕО Beetroot.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 14 травня. Фактичний початок о 14:30 і орієнтовно до 20:00.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.