Український фонд стартапів проведе 24-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 24-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 16 квітня дистанційно, за допомогою сервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Цей пітч точно буде потужним, адже ми побачимо одразу 13 стартапів! Та ще однією особливістю є присутність багатьох команд, які після поразки подаються вдруге. Під час оголошення результатів пітчів ми завжди наголошуємо про другий шанс, яким треба скористатися, тому що як показує практика друга спроба переважно веде до перемоги. Це, звичайно, якщо ви врахували фідбек і попрацювали над помилками” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – LIFT99 Kyiv Hub, UNIT.City і iHUB powered by NUMA

Приз LIFT99 Kyiv Hub полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці.

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 24-ий Pitch Day потрапили 13 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Bank of Memories. Сервіс для збереження і передачі цифрових даних, родинних архівів і спогадів майбутнім поколінням за допомогою блокчейну (Київ).
 • Librarius. Мобільний додаток для підбору, купівлі, оренди та безкоштовного читання літератури в електронному та аудіо форматах (Київ).
 • Supplio. Інтегрує постачальників косметики зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматизоване управління замовленнями на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів (Київ).
 • AutoBI. Сучасна система призначена для Automotive та дотичних сфер, яка дозволяє налаштувати процеси управління автопарком (Київ, Львів).
 • AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та збільшення врожайності для агробізнесу за допомогою машинного навчання. Платформа надає чітку інформацію про сходи рослин та наявність бур’янів на основі високоточної зйомки з дрона за допомогою власних нейронних мереж та алгоритму оптимізації збору даних (Київ).
 • ENERGY COMPLEX: DEVELOPMENT AND EXPLOITATION. Комплексне вирішення питання управління відходами від сортування до повної утилізації всіх залишків побутових відходів, основою якого є енергетична газифікація відходів (Калуш).
 • Drivers Help – Roadside Assist‬. Сервіс-платформа підтримки та допомоги у дорозі 24/7 за допомогою телефону. Одним натиском кнопки водій зможе отримати підтримку і допомогу від водіїв і сервісів-партнерів (Одеса).
 • GeronCore — a living heart. Нове поколінням кардіо імплантів для дітей з вродженими вадами серця (Київ).
 • Finanz AI. SaaS-сервіс, який автоматизує фінанси стартапів, замінює фінансових менеджерів та економить від 5-10Х часу та коштів (Київ).
 • Artera. Ручка-маркер, що може писати або малювати будь-яким кольором (Київ).
 • Erudito. Мобільний додаток, який дозволяє дітям 8-10 років вивчати шкільні предмети в ігровому форматі , а ще отримувати знання для сучасних професій (Харків).
 • Ademrius. Веб платформа, що дозволяє автоматизувати роботу медичних установ, через впровадження онлайн запису на прийом до лікаря та ведення електронної історії хвороби пацієнта (Львів).
 • Harmix. Інтелектуальний сервіс, яка автоматично підбирає потрібну музику для вашого відео за лічені секунди (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Михайло Халецький. Кредитний аналітик в SEB AB.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.
 • Олексій Орап. Засновник та CEO Youscan.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 16 квітня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

LIFT99 є міжнародним стартап-ком’юніті з фізичними коворкінг-локаціями у Києві та Талліні. Наша мета – вивчити українську стартап екосистему та допомогти їй вийти на міжнародну стартап-мапу. Ми з’єднуємо між собою стартап-фаундерів та влаштовуємо тет-а-тет зустрічі з інвесторами, проводимо ряд закритих заходів – що в подальшому допомагає мемберам нашого хабу отримати цінний досвід і знання.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.