Український фонд стартапів проведе 23-ій Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 23-ій відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 2 квітня дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

У зв’язку з посиленням карантинних заходів і загостренням епідеміологічної ситуації ми тимчасово повертаємося в не менш традиційний і налагоджений онлайн формат. Вітаємо на пітчі перших квітневих учасників!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – LIFT99 Kyiv Hub, UNIT.City, iHUB powered by NUMA і Unit School of Business

Приз LIFT99 Kyiv Hub полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Приз UNIT.City – це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінгу NEST на території інноваційного парку + його інфраструктури.

Які стартапи побачимо?

На 23-ий Pitch Day потрапили 11 стартапів на стадії seed (претендують на грант розміром 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Fiway. Якісний інтернет для транспорту, який працює в будь-якій країні світу (Харків).
 • Znak. Онлайн сервіс для простої та надійної реєстрації торговельних марок, а також професійного управління заявками та реєстраціями (Київ).
 • Protocol. Юридичний маркетплейс, який забезпечує дистанційне надання будь-яких юридичних послуг та консультацій без особистих зустрічей юриста з клієнтом (Київ).
 • MoveOne. Электросамокат для поштових, кур’єрських служб та сервісів. Складається виключно з велосипедних запчастин, має складну раму в один клік. Має підвищенну вантожопідємність та можливість змінення техничних характеристик в залежності від побажань замовника (Київ).
 • MISU. Медична система у смартфоні та спеціально розроблений гаджет, які слідкують за вашим здоров’ям в режимі Live 24\7. Сповіщають і попереджають критичні для здоров’я моменти. Також МІСУ – це доставка ліків, аналіз настання тієї чи іншої хвороби,  електронні рекомендації від лікаря і звісно додаткові функції котрі полегшують та розвантажують роботу лікарів під час епідемій (Рівне).
 • CareTech.Human. Автоматизоване, неінвазивне та доступне рішення для щоденного скринінгу здоров’я, раннього виявлення та моніторингу діабету (Київ).
 • Oyko. Платформа, яка покликана допомогти гравцям роздрібної торгівлі в процесі їх цифровізації і трансформації. Рішення збільшує продажі й підвищує ефективність бізнесу. З одного боку, це інтерфейс / офіс для роздрібних торговців, через який вони можуть отримати доступ до своїх існуючих та потенційних клієнтів для збільшення продажів. З іншого боку, це мобільний додаток для покупців з розширеним функціоналом (Київ).
 • SmartReader. Заняття для дітей 6-16 років зі швидкого читання та розвитку пам’яті з використанням гейміфікованої онлайн платформи. В результаті поєднання занять з вчителем та тренувань на платформі у дітей покращується техніка читання більш ніж в 3 рази, а також формується стійка навичка ефективного опрацювання інформації (Рівне).
 • ThyForLife. Мобільна платформа, яка має на меті допомогти 400 мільйонам людей із захворюваннями щитоподібної залози в усьому світі оптимізувати своє здоров’я. Додаток ThyForLife допомагає вирішувати проблеми, з якими стикаються дані пацієнти, а саме керувати здоров’ям щитоподібної залози відстежуючи, зберігаючи та аналізуючи свій стан в одному додатку (Київ).
 • Spalah. Платформа для спільного розвитку професійних навичок (Харків).
 • Effa. Екологічно чисті одноразові гігієнічні продукти, виготовлені зі 100% перероблюваних та відновлюваних матеріалів (Київ).

Хто буде оцінювати?

 • Дмитро Чернуха. Менеджер з інновацій в промисловості ДТЕК.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
 • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Олексій Орап. Засновник та CEO Youscan.
 • Вадим Роговський. Керівник та засновник Startup School Online.
 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 2 квітня. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

LIFT99 є міжнародним стартап-ком’юніті з фізичними коворкінг-локаціями у Києві та Талліні. Наша мета – вивчити українську стартап екосистему та допомогти їй вийти на міжнародну стартап-мапу. Ми з’єднуємо між собою стартап-фаундерів та влаштовуємо тет-а-тет зустрічі з інвесторами, проводимо ряд закритих заходів – що в подальшому допомагає мемберам нашого хабу отримати цінний досвід і знання.

Unit School of Business. Школа бізнесу для підприємців та їх команд в центрі інновацій UNIT.City. Освітні програми школи створені по методології університету Berkeley (Каліфорнія), а заняття на 80% складаються з практики. Під час навчання студенти пропрацьовують 7 елементів бізнесу і одразу впроваджують інструменти у своїх проектах. В кінці програми студенти мають можливість пройти курс підготовки до пітчингу та презентувати свій бізнес перед інвесторами.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.