Український фонд стартапів проведе 22-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 22-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day відбудеться 5 березня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City. Всі бажаючі також зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Вітаю з першим днем весни, який ознаменував довгоочікуване повернення пітчів стартаперів зі світу віртуального в світ реальний. У зв’язку з пом’якшенням карантину ми продовжуємо славну традицію виступів команд віч-на-віч і сподіваємося, що так залишиться і надалі” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу буде розіграний спеціальний приз від партнера Українського фонду стартапів – iHUB powered by NUMA

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 22-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії pre-seed (претендують на грант розміром 25 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • EcoTyre. Концепт модульних ліній для переробки шин, «завод на колесах». Рішення компанії дозволяє виробляти цінну сировину з відпрацьованих шин для повторного використання у виробництві нових шин,будівництві доріг, технічних гумових виробів.
 • Biobetter. Для людей, які прагнуть залишатися молодими, здоровими та продуктивними, але не знають, які кроки їм потрібно зробити, як інтегрувати це у свій спосіб життя та відстежувати динаміку, Biobetter – це віртуальний помічник, який надає рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.
 • Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберіганні її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
 • Workee. Спрощує віддалену роботу завдяки автоматизації на основі машинного навчання. Ми орієнтовані на фрілансерів, професіоналів та індивідуальних підприємців, які займаються консультаціями та тренінгами. Керуйте особистим днем за допомогою календаря, нотаток та нагадувань, інтегрованих один з одним. Взаємодійте з клієнтами простіше з особистим вебсайтом, простому букінгу та оплаті, що дозволяє вам автоматично створювати клієнтів і ефективно відстежувати ваші стосунки.
 • HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги. Наш проект для людей, які хочуть отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі.
 • Mobiform. Платформа, яка планує стати кращим виробником меблів на замовлення в світі. Ми об’єднаємо покупців, продавців і виробників меблів по всьому світу, автоматизуємо маркетинг і виробництво, та зробимо кастомні меблі на 20% дешевшими, за 1 тиждень, та з можливістю будувати собі меблі власноруч за допомогою онлайн VR конструктору.
 • Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу (працівників, школярів) та планувати безперебійну роботу бізнесу чи навчального процесу попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.
 • VR Inn. Розробляє VR тренінги, для навчання співробітників корпорацій. Одночасно використовує платформу VR Inn Growth для забезпечення управління та контролю навчання співробітників. Наша мета – замінити відео, паперові та наставницькі навчання на навчання в віртуальній реальності які ефективні на 90%.
 • CleanOK. Онлайн сервіс миттєвого підбору і бронювання автомийки. Додаток-платформа для автомийок, які бажають підвищити прибуток та клієнтів, які не хочуть стояти в чергах і витрачати час на дзвінки. Вирішує проблеми черг на автомийках в пікові часи, складність пошуку, відсутність онлайн бронювання, нестачу клієнтів на звичайних мийках, вибуховий ріст мийок самообслуговування і складність ведення електронного журналу бронювань.
 • JURDEP. Розумний робочий простір для юристів, який допомагає організовувати ефективну, максимально продуктивну та результативну роботу як індивідуальних користувачів так і юридичних команд будь-якого розміру. Застосування технологій штучного інтелекту дозволяє автоматизувати рутинні процеси та швидко отримувати цінну інформацію для прийняття рішень. Корпоративні юридичні підрозділи, юридичні фірми або самозайняті юристи знайдуть в ЮР//ДЕП усе необхідне: інтеграція із зовнішніми джерелами даних, зокрема реєстром судових рішень, централізоване зберігання та систематизація документів, розширені можливості колаборації, включаючи спільну роботу з документами, управління завданнями, комплексна аналітика та прогнозування за допомогою штучного інтелекту, управління в цілому юридичною практикою та корпоративним юридичним підрозділом.
 • V-Art. ArtTech стартап, онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва. Перше комплексне рішення для мистецтва, початково створеного з використанням цифрових технологій, та оцифрованого традиційного мистецтва, що існує у форматі файлу. Платформа поєднує: 1) прозору інфраструктуру для цифрових творів як активів: аутентифікацію, реєстрацію провенансу, транзакцій та історії продажів за допомогою блокчейну, а також гнучку систему ліцензій з дотриманням авторських прав і безпекою даних; 2) унікальну технологію інтерактивних віртуальних галерейних просторів зі зручною навігацією, віртуальними чатами для комунікації та режимом AR; 3) професійну соціальну мережу для учасників арт-ринку, в якій галереї, художники, колекціонери, дилери, куратори зможуть налагоджувати професійні зв’язки для ефективної взаємодії, створюючи власні акаунт.
 • My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills, системою фільтрів та співставлень Ми перші застосували сильні особистісні якості як критерій відбору: рекрутер отримав дієвий інструмент визначення потрібних кандидатів, серед усіх без досвіду. Кандидат – конкурентну перевагу серед інших та вибір з вакансій, де потрібен саме він. Кандидати визначають свої сильні якості за допомогою спеціального тесту, який вони проходять ДО відбору вакансій, мінімізуючи ймовірність викривлення результатів.

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Ігор Руснак. Директор з питань стратегії та розвитку в OTP Bank.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO компанії MedicalLife.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.

Як долучитися?

Якщо ви представник медіа можна запитати акредитацію за цим посиланням. Кількість місць обмежена. Також буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 5 березня. Реєстрація о 13:30. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:30.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B8 (UNIT.City)

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.