Український фонд стартапів проведе 21-ий Pitch Day

Український фонд стартапів проведе 21-ий відбір стартапів для державного фінансування, які отримали високі оцінки від експертів. Pitch Day, з огляду на карантин, відбудеться 5 лютого дистанційно, за допомогою cервісу для проведення відеоконференцій – Zoom. Всі бажаючі зможуть слідкувати за прямою трансляцією на нашому офіційному каналі YouTube. 

Перший пітч лютого знаменує прихід вже третього покоління стартаперів. З кожною новою декадою рівень проєктів і презентацій стабільно зростає, тому ми в передчутті того, чим зможуть здивувати команди журі у цей раз” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів – LIFT99 Kyiv Hub, iHUB powered by NUMA і Unit School of Business

Приз LIFT99 Kyiv Hub полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз iHUB powered by NUMA полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%. 

Які стартапи побачимо?

На 21-ий Pitch Day потрапили 10 стартапів на стадії seed (претендують на грант розміром 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • LinkAdd. B2B SaaS сервіс, який допомагає компаніям залучати клієнтів через соціальну мережу Linkedin на повному автопілоті з застосуванням технологій штучного інтелекту.
 • Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур’єрів і бекофісу. Надається як SaaS, без капітальних вкладень на старті, з оплатою по факту використання.
 • Advin. Система контролю наявності товару на полиці магазину фуд-ритейлу, що приносить додатковий дохід за рахунок підвищення обертовості товару на полиці, методом контролю всієї її глибини, в тому числі і для сипучих товарів.
 • EqMan. SaaS рішення для малого та середнього бізнесу, яке дозволяє вести облік активів підприємств не тільки на складі, а й за його межами, на віддалених локаціях. Це дозволяє власникам бізнесу чітко розуміти де знаходяться його товарно-матеріальні цінності, інструмент, обладнання тощо, хто за нього відповідальний, також знати про реальні залишки на складі та оперативно керувати своїми активами.
 • Bot4Shop. Хмарний сервіс для підприємців, який дозволяє продавати товари та послуги у месенджері Telegram за допомогою власного бот-магазину. Безліч налаштувань, API, прийом платежів, розсилки та інші функції. Не потребує знань у програмуванні та витрат на розробку.
 • GIOS Mobile. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним. Інтерактивний контент, унікальна методологія, а також можливість вчитись будь-де та в будь-який час – відтепер навіть офлайн.
 • VERUM.ERP. B2B онлайн-сервіс для ефективного контролю якості матеріалів та виконання будівельних робіт на великих об’єктах. Клієнти (забудовники або їх підрядники) завантажують в систему бім-модель об’єкту. А наш сервіс допомагає контролювати хід виробництва та якість матеріалів і виконання робіт, такі як щільність бетонного перекриття чи цілісність свай. В Європі за США бім-моделі – це загальноприйнятий стандарт. В Україні тільки починають використовувати бім-моделі.
 • ZERNOVOZ.UA. Сервіс для пошуку транспорту та управління перевезеннями в аграрній сфері. Дозволяє сільгоспвиробникам та зерновим трейдерам організувати роботу з партнерами перевізниками та, в разі необхідності, знайти вільний транспорт поблизу. Дає можливість оптимізувати логістику зерна та суттєво полегшити процеси фрахту та диспетчеризації.
 • Tradomatic. №1 агро маркетплейс України. Ми допомагаємо фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Трейдоматік об’єднує усіх гравців аграрного ринку у єдиному простому боті у Вайбер і Телеграм.
 • Justo. Сервіс автоматизації прийому замовлень через інтерактивне меню для ресторанів, готелів та готельно-ресторанних комплексів. Цінність сервісу для клієнта полягає у скороченні витрат на паперове меню, зменшення кількості персоналу для обслуговування, збільшення швидкості обслуговування, збільшення даних про відвідувачів закладу клієнта. Сервіс включає в себе всі сучасні ресторанні технології доступні на ринку: інтерактивне меню, система виклику персоналу, відгуки відвідувачів, онлайн розрахунок, онлайн чайові, передзамовлення на певний час і доставку. Сервіс дозволяє клієнтам зробити максимальну кількість точок контакту відвідувачів із інтерактивним меню закладу. В середині закладу – це QR коди або NFC мітки, онлайн – це посилання, через які відвідувачі відразу потрапляють у меню без завантаження мобільного додатку. Сервіс інтегрується з POS системою закладу, що дозволяє автоматично змінювати ціни меню, контролювати стоп-листи та створювати нові замовлення у системі.

Хто буде оцінювати?

 • Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
 • Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер в Genesis Investments.
 • Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
 • Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
 • Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 5 лютого. Фактичний початок о 14:00 і орієнтовно до 19:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження акселераційних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

LIFT99 є міжнародним стартап-ком’юніті з фізичними коворкінг-локаціями у Києві та Талліні. Наша мета – вивчити українську стартап екосистему та допомогти їй вийти на міжнародну стартап-мапу. Ми з’єднуємо між собою стартап-фаундерів та влаштовуємо тет-а-тет зустрічі з інвесторами, проводимо ряд закритих заходів – що в подальшому допомагає мемберам нашого хабу отримати цінний досвід і знання.

Unit School of Business. Школа бізнесу для підприємців та їх команд в центрі інновацій UNIT.City. Освітні програми школи створені по методології університету Berkeley (Каліфорнія), а заняття на 80% складаються з практики. Під час навчання студенти пропрацьовують 7 елементів бізнесу і одразу впроваджують інструменти у своїх проектах. В кінці програми студенти мають можливість пройти курс підготовки до пітчингу та презентувати свій бізнес перед інвесторами.

iHUB є одним з провідних українських технологічних хабів, який поєднує сучасний коворкінг, кращі акселераційні програми, створює з нуля івенти будь-якої складності, а також розвиває низку свої стартапів.