Український фонд стартапів допомагатиме розвивати українські міста

8 Травня, 2020

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов підписав меморандум про партнерство з засновницею та CEO інкубатора інноваційних рішень для міст – СИНХРО ПРОСТІР

“Український фонд стартапів вже давно перестав бути просто грантодавцем для українських стартапів. Ми розвиваємо нашу партнерську мережу, щоб надавати інноваторам не лише гранти, а й нефінансові інструменти для розвитку та росту. Співпраця з СИНХРО ПРОСТІР дозволить нам побудувати зв’язки між нашими стартапами, рішення яких можна імплементувати у міському середовищі, та містами, яким цікаві такі інноваційні рішення та які хотові їх впроваджувати. Бо лише у смарт містах зможуть розвиватися дійсно смарт технології ”, – зазначив Павло Карташов.

Суть партнерства полягає у обміні інформацією задля фінансової та нефінансової підтримки стартапів, а також в участі у спільних проєктах, подіях, зустрічах тощо. Завдяки співпраці Фонду та СИНХРО ПРОСТІР стартапи зможуть отримати базу для “пілотів”, а міста зможуть знайти цікаві ідеї для себе. Першим результатом співпраці є спільна відкрита дискусійна панель “Майбутнє міст: сценарії розвитку в умовах кризи”, яка відбудеться вже 15 травня. 

Місія СИНХРО ПРОСТІР – створювати умови та підтримку для розвитку сучасних міст в Україні та світі інноваційними проєктами стартапів. 

Ми співпрацюємо із меріями міст та фокусуємось на вирішенні реальних міських проблем та викликів. А для ефективного розвитку міст – особливо важлива державна підтримка. Тому дуже цінно, що саме з державним фоном – УФС – ми зможемо в рамках партнерства спільними діями сприяти процесам діджиталізації міст, впровадженню міських інновацій та розвитку стартап екосистеми України”, зауважила засновниця СИНХРО ПРОСТІР Аліса Баньковська. 

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). 

Український фонд стартапів цьогоріч вже профінансував 22 стартапи на суму понад 20 млн грн. Чергові 3 стартапи очікують рішення Наглядової ради про фінансування на суму близько 4 млн грн.

Вже 26 травня відбудеться черговий (шостий!) пітч стартапів, які претендують на отримання грантового фінансування від Українського фонду стартапів.

Український фонд стартапів: https://usf.com.ua/

https://www.facebook.com/ukrainianstartupfund/

СИНХРО ПРОСТІР -унікальна платформа для синхронізації діяльності різних фахівців (ІТ-спеціалістів, архітекторів, дизайнерів, інженерів, екологів) з метою спільної розробки та впровадження інноваційних проєктів у містах України та світу.

За 2018-2019 рр. вже розпочали співпрацю із 7 містами України та розробили рішення для Білої Церкви, Вінниці, Житомира, Краматорська, Києва, Рівного, Тернополя.

СИНХРО ПРОСТІР проводить урбан-хакатони, інкубаційні програми та допомагає впроваджувати, тестувати та масштабувати рішення стартапів для міст.

Мета СИНХРО ПРОСТОРУ – стати рушійною силою для зростання фахівців та стартапів, та їх співпраці з містами і компаніями. Де результатом є комфортне, екологічне та розумне міське середовище, якісні сервіси для міст, а також сильний інноваційний бізнес України.

hub-synchro.space

https://www.facebook.com/synchro.prostir/