Українська делегація успішно представила інноваційний потенціал та стартап-екосистему України на Viva Technology 2022

Протягом 15-18 червня 2022 року у Парижі (Франція) проходила щорічна всесвітня технологічна виставка-конференція, присвячена інноваціям та стартапам, – Viva Technology 2022. Захід об’єднав понад 25 000 відвідувачів зі 149 країн та перші обличчя технологічного світу в ролі спікерів. Зокрема, до VivaTech долучилися всі лідери світових індустрій, від Bernard Arnault (президент та СЕО групи LVMH) до Vitalik Buterin (засновник Ethereum) та Changpeng Zhao (засновник та CEO Binance).

Цього року вперше на Viva Technology був успішно представлений інноваційний потенціал та стартап-екосистема України.

Зокрема, команди 14 українських стартапів, відібраних заздалегідь Українським фондом стартапів та UNIT.City спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Посольством України у Франції (Ambassade d’Ukraine en France)Diia CityFrench Tech Kyiveō Business Incubators, протягом чотирьох днів презентували свої інноваційні рішення на павільйоні «Seeds of Bravery». Це, зокрема, MISU, Akurateco – White-Label Payment Platform, WheelKeep, Cardio.AI, CASES, Clin Case Quest, Fruittorg, Avocado AI, Lookerz, fprojo, zeely.app, Elai.io, INPUT SOFT, Mosqitter.

Також на Viva Tech 2022 був представлений унікальний правовий та податковий простір Дія.City, що має одні з найкращих у Європі умов для IT, та українські перемоги на кіберфронті.

Окрім десятків годин пітчингу та нетворкінгу з інвесторами, tech підприємцями, політичними діячами та журналістами, програма конференції була сповнена інформативними сесіями з топовими представниками технологічних галузей, тематичними виставками та церемоніями нагородження кращих інноваційних компаній.

Почесними гостями заходу стали: Президент України Володимир Зеленський, який з’явився на виставці у вигляді 3D-голограми та закликав міжнародних інвесторів долучитися до відбудови України, Президент Франції Еммануель Макрон, що приділив особливу увагу українським стартапам та потенційній співпраці з французькими компаніями, Комісар ЄС з питань внутрішньої торгівлі та послуг Тьєррі Бретон та ін.

“Ми вдячні всім партнерам, які долучились до організації українського павільйону «Seeds of Bravery» та зробили можливим візит нашої делегації  попри складні для України часи. Впровадження інновацій та масштабна цифровізація вже давно стали новою реальністю України. Це сучасний тренд розвитку, що є важливим фактором економічного зростання будь-якої країни. Переконаний, що індустрія інновацій стане одним з головних драйверів післявоєнного відновлення України. Попереду нас чекає багато роботи на шляху розбудови країни. Однак, з такими унікальними ідеями та неймовірним потенціалом стартапів Україна обов’язково стане новим технологічним центром світу”, – зазначив Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів.