UKRAINIAN WOMEN-LED STARTUPS

Наші міжнародні партнери та стейкхолдери пропонують численні можливості та допомогу для стартапів, які мають змогу тимчасово залишити територію України та продовжити свою роботу задля збереження економіки країни. 

В умовах, коли більшість чоловіків захищають країну зі зброєю в руках чи в ІТ армії – саме фаундери-жінки можуть підтримати економічний тил та реалізувати свої проєкти з допомогою наших партнерів. 

Український фонд стартапів оголошує відкритий набір стартапів, де ключові ролі відіграють жінки (як фаундерки чи як менеджмент). Відібрані стартапи отримають можливість публічно запітчити свій продукт широкій аудиторії міжнародних партнерів та інвестиційних фондів з усього світу та залучити фінансування для своїх проєктів.

Партнери ініціативи

До участі запрошуємо українські стартапи з MVP, котрі готові продовжувати розвивати свій продукт саме як український стартап незалежно від тимчасового місцезнаходження. Окрім цього, Ви зможете стати учасниками інтенсивного онлайн буткемпу від найкращих міжнародних та українських експертів, який спрямовано на підтримку стартапів в умовах воєнного часу.

Для цього Вам необхідно заповнити коротку заявку до 31 березня 2022 року та бути готовими пітчити англійською мовою в онлайн режимі.

Таймлайн

 • Прийом заявок
  до 31 березня
 • Bootcamp
  4-5 квітня
 • Індивідуальне менторство та підготовка пітчів
  6-7 квітня
 • Пітч найкращих проєктів
  8 квітня