Україна вперше презентувала національну технологічну екосистему на світовій конференції Collision (Торонто, Канада)

20-23 червня 2022 року українська делегація вперше представила національну технологічну екосистему на конференції Collision, що проходила у Торонто (Канада).

Collision – це найбільша технологічна подія Північної Америки, що цього року об’єднала понад 35,5 тисяч відвідувачів зі 130 країн світу, більше 1, 5 тисяч стартапів, понад 600 топових спікерів, 800+ інвесторів, 1 200+ журналістів та 250 партнерів.

Офіційна українська делегація була представлена алеєю стартапів, окремим стендом та спеціальним заходом – презентацією можливостей ІТ ринку «Ukrainian Techecosystem: open for U».

Вісім кращих українських стартапів, попередньо відібраних організаторами, мали можливість протягом трьох днів презентувати свої інноваційні проєкти на міжнародній арені. Це, зокрема, стартапи: ImageryWard, NanitRobot,  effa, zeely.app, Elai.io, Jiffsy Platform, Handy.AI, Harmix.

Також, в рамках презентації українська делегація поділилась з міжнародної спільнотою своїм баченням, яким буде план Маршала для ІТ-індустрії, як Україні увійти в п’ятірку країн світу по кількості стартапів на душу населення, в чому успішність українських розробників, як вони тримають технологічний фронт, які нові тренди в сферах ІТ-освіти та кібербезпеки тощо.

“Було приємно бачити підвищену увагу і захоплення міжнародної спільноти саме нашими українськими стартапами. Вони довели свою технологічну майстерність на світовій арені. Сподіваємося, що попри складну ситуацію в Україні, стартапи зможуть активніше виходити на глобальний ринок, демонструючи наш інноваційний потенціал і потужну технологічну екосистему. Вдячний всім партнерам за підтримку в організації українського павільйону. Важливо, що світ побачив рішучість України стати глобальним ІТ-хабом”, – зазначив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Організатори: Ukrainian BridgeEuropean Business Association, Український фонд стартапів.

Партнери: N-IX, CustomertimesSID Venture Partners, ISSP – Information Systems Security Partners

Делегація відбулась за підтримки: Міністерство цифрової трансформації УкраїниМіністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, GIST.