Тимчасове призупинення прийому заявок від стартапів

У зв’язку з оновленням Грантової програми Українського фонду стартапів Наглядова рада Фонду прийняла рішення тимчасово призупинити прийом заявок від стартапів з 24 квітня по 11 травня.

Оновлення Грантової програми обумовлене отриманням великої кількості зворотного зв’язку від представників стартапів та експертів Фонду за останні півроку, які покликані значно покращити процес та умови надання грантів.

Після набуття чинності нової Грантової програми Фонду радимо усім стартапам, які планують подати заявки ознайомитися з нею. У разі згоди вже за два тижні, а саме з 11 травня усі охочі стартапи зможуть продовжити подачу заявок у звичайному режимі. Ми додатково організуємо вебінар, де пояснимо новинки програми та розповімо про зміни. Слідкуйте за оновленнями. 

Наголошуємо, що оновлена Грантова програма стосується лише стартапів, які ще не подали заявки. Для тих, чиї заявки вже на розгляді актуальною залишається чинна редакція. 

І нагадуємо, що вже 28 квітня о 13:00 відбудеться п’ятий Pitch Day. Більше деталей за посиланням: https://usf.com.ua/ukrainskij-fond-startapiv-provede-p-yatij-pitch-day/

Довідка: Український фонд стартапів – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.