TA Ventures і ICLUB Global — інвестиційні партнери PITCH DAY

Інвестиційний фонд TA Ventures разом зі світовою мережею клубів приватних інвесторів ICLUB Global стали офіційними партнерами PITCH DAY від Українського фонду стартапів. Мета партнерства полягає у підвищенні уваги до українських стартапів та їх популяризація серед потенційних інвесторів.

«Ukrainian Startup Fund – своєчасна і правильна ініціатива, завдяки якій за два роки було підтримано 240+ стартапів. Для мене почесно і відповідально очолювати Наглядову раду USF. Команда TA Ventures завжди уважно відслідковує найцікавіші стартапи у наших фокусних вертикалях. За рік ми дивимось 3-4 тисячі стартапів, щоб проінвестувати у 20-30. Найкращі з них презентуємо учасникам нашого клубу ICLUB Global. Тож наше партнерство з USF – важливий і взаємовигідний крок у спільній побудові екосистеми стартапів в Україні», — коментує початок співпраці Вікторія Тігіпко, засновниця і керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures.

TA Ventures є венчурним фондом, який інвестує в технологічні стартапи Європи та Північної Америки, які формують індустрії майбутнього. За статистикою Cambridge Associates, TA Ventures входить у топ-25 світових венчурних фондів із чистою дохідністю вище 25%. Фонд існує з 2010 року. За цей час було зроблено 200+ інвестицій, реалізовано понад 60 з них (включаючи 6 IPO). Фокусні вертикалі TA Ventures: цифрове здоров’я, мобільність та логістика, корпоративне програмне забезпечення, споживчі технології, фінансові технології.

ICLUB Global є світовою мережею клубів приватних інвесторів, заснованою фондом TA Ventures. ICLUB дає можливість інвестувати в європейські та американські стартапи разом із TA Ventures. Наразі у клубі понад 200 учасників. ICLUB Global відкрито в Києві, Дубаї, Лондоні, Монако, Мінську, Алмати, на Кіпрі. В планах – відкриття в Цюриху, Ріяді, Баку, Малазі, на Мальті і Тенеріфе, перевідкриття в Нью-Йорку і Маямі. Учасники ICLUB Global вже проінвестували у 54+ стартапів.

За словами директора Українського фонду стартапів Павла Карташова для молодих команд стартапів піар є не менш важливим компонентом успіху, аніж гранти. «Ми у фонді вже були свідками ситуацій, коли деякі стартапи навіть відмовлялися від нашого фінансування через залучення інвестицій після вдалих пітчів. Це хороший знак і тому ми хочемо поглиблювати цей напрямок роботи», — додав він, розповідаючи про передумови даної ініціативи.