Sсience&Business Demo Day

Партнери

Sсience&Business Demo Day – це захід, на якому кожен охочий має змогу презентувати свій інноваційний проєкт наукового спрямування. 

На Sсience&Business Demo Day науковці зі своїми ідеями та вже сформованими стартапами матимуть шанс презентувати власну ідею чи готове рішення на пітчі перед експертами та представниками бізнесу, а також отримають призи від партнерів заходу.

Захід організовано за результатами дводенного інтенсиву Science&Business Startup Bootcamp, участь у якому взяли понад 100 учасників. Вони вже отримали знання та практичні навички для реалізації своєї ідеї/стартапу, ознайомилися з процесом створення якісних пітчів, дізналися про фінансові, маркетингові, юридичні, інвестиційні особливості у діяльності стартапу, а також пропрацювали з менторами. Крім того, учасники мали можливість зробити тренувальний пітч та отримали час на доопрацювання ідеї.

Формат заходу: офлайн за умови попередньої реєстрації +  онлайн-відеотрансляція у режимі реального часу.

Дата проведення: 16 грудня 2021 року

Час: 09:30-16:00

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (червоний корпус), м. Київ, вул. Володимирська, 60.

16 грудня 2021 року відбудеться Демо день для науковців, стартапів та підприємців на ранніх стадіях розвитку у галузі наукоємних інновацій та технологій.

Якщо Ви маєте амбітний інноваційний проєкт наукового спрямування, а Ваша мета – комерціалізувати Ваші ідеї та\або готові рішення, а також стати провідною компанією у вашій галузі,  тоді Sсience&Business Demo Day  саме для Вас!

Ми запрошуємо стартапи, науковців та підприємців з інноваційними ідеями та рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають наукову складову та прагнуть отримати практичні навички презентації продукту перед інвесторами, поради від провідних експертів у ключових сферах діяльності стартапів щодо колаборації з бізнесом та комерціалізації своїх напрацювань, знайти партнерів та можливості підтримки.

Sсience&Business Demo Day – це можливість:

  • презентувати свої ідеї та проєкти перед інвесторами та бізнес-акселераторами;
  • поспілкуватись з інститутами підтримки стартапів, що здійснюють менторинг навчання та надають експертну підтримку;
  • отримати корисні інсайди від інвесторів, представників бізнес-акселераторів, лідерів інноваційної української екосистеми;
  • провести пітчинг свого проєкту задля промоції своїх напрацювань та отримання інвестицій чи менторської допомоги;
  • перевірити власні ідеї та свої сили у конкурентних умовах.

Участь у Sсience&Business Demo Day безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням до 10 грудня 2021 включно та проходження відбору. Реєстраційну форму Ви знайдете нижче. 

Зареєструйся на участь вже зараз! 

*Інформуємо, що захід відбуватиметься з дотриманням карантинних обмежень. Обов’язковою умовою участі є пред’явлення негативного результату тестування на COVID-19 (ПЦР-тест), яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).