Шукаємо стартапи для встановлення Національного рекорду України

10 грудня в Києві Український фонд стартапів проведе унікальну подію під назвою 111 STARTUPS, яка присвячена наймасовішому в вітчизняній історії пітчингу стартапів та встановленню рекорду України, з фіксацією та нагородженням від представників Національного Реєстру Рекордів України. 

Для участі запрошуються будь-які стартапи, що зареєстровані в Україні, серед яких будуть відібрані 111 учасників.

Медіапартнери заходу — спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій InVenture і платформа з об’єднання, посилення та зростання української технологічної екосистеми TechUkraine.

«Грудень 2021 офіційно увійде в історію української стартап-екосистеми, як місяць, коли в одному місці для публічної презентації своїх розробок зібралася рекордна кількість стартапів. Для порівняння: до цього моменту наша пітч сцена не бачила більше 20 команд, але вже скоро ми перевершимо цей результат у майже шість разів. Варто пам’ятати, що цінність заходу не тільки в рекорді як такому. Для гравців інноваційного ринку це не менш унікальна можливість побачити на власні очі відразу стільки потужних проєктів, які задають тренди нашому ринку», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Вимоги до учасників

Участь можуть взяти будь-які стартапи, які зареєстровані в Україні, незалежно від стадії або напрямку діяльності.

Місцезнаходження не має значення: захід відбудеться в гібридному форматі, тому можна виступити як в режимі офлайн в Києві, так і дистанційно.

Мова презентацій: українська.

Для виступу потрібна презентація. На пітч відводиться 1,5 хвилини.

Як долучитися?

Якщо ви представляєте стартап і бажаєте взяти участь зареєструватися можна за цим посиланням до 3 грудня включно. 

Для представників ЗМІ буде можливість потрапити на захід особисто після проходження акредитації, яка відкриється ближче до дати проведення заходу. Слідкуйте за оновленнями.

Також для всіх бажаючих буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі. Посилання на трансляцію також з’явиться ближче до дати проведення заходу.

ДАТА проведення: 10 грудня. Точний час буде повідомлений пізніше.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, корпус B12 (UNIT.City, зал UNIT.Verse).

Важливо. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід — лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату, негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або документу про одужання.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. 

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.