Позиція Фонду щодо ситуації зі стартапом Apiway

Друзі!

За численними зверненнями щодо дискредитуючого публічного посту одного з учасників Грантової програми Фонду  Антона Виборного — CEO стартапу Apiway, Українським фондом стартапів (далі — Фонд) було проаналізовано публікації на його персональних сторінках в соціальних мережах Facebook і Telegram. Офіційно повідомляємо, що Фонд не поділяє позицію, висловлену СЕО стартапу Apiway Антоном Виборним щодо питань, порушених у зазначених публікаціях. Ми вважаємо дописи такими, що несуть репутаційні ризики, зокрема, для Фонду та направили відповідне звернення на адресу Антона Виборного.

У цьому зв’язку повідомляємо, що Заявку на проходження Грантової акселераційної програми Фонду стартапом Apiway вже відкликано, станом на сьогодні фінансування або будь-яка інша форма підтримки стартапу Apiway з боку Фонду не передбачається.

Нагадуємо, що за результатами діяльності Фонду було профінансовано майже 200 українських стартапів, загальна сума залучених інвестицій у які на сьогодні вже складає 30 млн доларів США та 21 млн доларів США суміжних сервісів. Завдяки державній підтримці вітчизняні команди демонструють успіхи в побудові сучасного інноваційного бізнесу, що має продовжуватися і надалі.

З найкращими побажаннями,

команда УФС