Початок прийому заявок від акселераторів

Сьогодні (десятого червня) Український фонд стартапів розпочинає роботу Грантової акселераційної програми та оголошує набір акселераторів для акредитації та наступної співпраці.

Початок акредитації акселераторів – перший етап для повноцінного впровадження Грантової акселераційної програми, яка має на меті допомогти перспективним стартапам, які є заявниками в рамках нашої основної Грантової програми. Акселерація – це спеціалізована навчальна програма для стартапів, що має на меті підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки. Такий підхід допоможе збільшити кількість успішних стартапів”, – коментує запуск програми директор Фонду Павло Карташов.

Грантова акселераційна програма передбачає надання стартапам, які відповідають вимогам цієї програми, гранту для проходження акселерації у акредитованих Фондом акселераторах.

Деталями запуску акселераційної програми також поділився Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації України:

Акселераційні програми це перевірена часом світова практика підтримки стартапів. В акселераторах у вас є можливість отримати спеціалізовані та бізнес навички безпосередньо від менторів та практиків стартап екосистеми. Тим не менш, далеко не всі стартапи проходять будь-які акселерації. Часто вони стикаються з певними складнощами, наприклад, як туди потрапити і де взяти фінанси для оплати навчання. Програма Фонду вирішує ці питання та пропонує доступний та зрозумілий механізм акселерації для тих стартапів, які подають найбільше сподівань

Ознайомитися з повним переліком вимог до акселераторів та акселераційних програм можна за цим посиланням (починаючи з пункту №8). 

Акселератори, які відповідають вимогам Грантової акселераційної програми, можуть подати заявки для акредитації за посиланням

Прийом заявок від акселераторів в перший батч – до 31.07. Далі Український Фонд Стартапів прийматиме заявки на аккредитацію на постійній основі, але фінансуватиме вже у порядку черги. Після завершення акредитації акселераторів Фонд розпочне відбір стартапів для участі у відповідній програмі.