Пітч випускників Українського фонду стартапів

4 грудня Український фонд стартапів (далі —  Фонд) проведе англомовний пітч стартапів, які вже отримали гранти Фонду. На пітч запрошені представники міжнародних інвестиційних фондів, бізнес-ангели, приватні інвестори, грантодавці та акселератори. 

Свої проєкти презентують одні з найкращих стартапів першого року грантової діяльності Фонду. Ви побачите 17 команд-переможців Грантової програми Фонду, котрі були відібрані за спеціально розробленою методикою Фонду – деякі з них залучили додаткове фінансування після використання гранту, деякі пройшли відбір у провідних міжнародних акселераторах, деякі вже успішно продають свій продукт, а деякі продемонстрували найбільш ефективне використання грантових коштів.    Стартапи отримали можливість презентувати свої проєкти перед представниками глобальної стартап екосистеми, а інвестори можуть познайомитись з випускниками Фонду та оцінити їхній рівень. Подія відбудеться в онлайн форматі – всі охочі зможуть слідкувати за прямою трансляцією пітчів на нашому офіційному каналі YouTube 

2 грудня виповнився рік з моменту відкриття прийому заявок Українським фондом стартапів. І зараз ми готові показати авторитетним інвесторам одні з кращих стартапів, які були відібрані експертами Фонду та отримали грантове фінансування.  Вперше стартапи боротимуться не за гранти, , а пітчитимуть перед інвесторами, кожен з яких потенційно може змінити їхню долю. Така зустріч важлива для обох сторін, оскільки стартапи завжди в пошуку фінансування, а інвестори у свою чергу залюбки звертають увагу на перспективні команди. Це перша, але не остання подія такого формату. Ми впевнені у своїх випускниках, а тому. Чекаємо на захоплюючі виступи та результати!” – коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов

Які стартапи побачимо?

На Pitch Day потрапили 7 стартапів на стадії pre-seed та 10 на стадії seed. Знайомтесь:

Стартапи pre-seed:

 • OrganizationGG.  Онлайн платформа для кіберспортсменів та стрімерів, що дозволяє їм напряму взаємодіяти з фанами.
 • Cittart. Онлайн маркетплейс сучасного мистецтва.
 • IOON. Портативний пристрій, що створює санітайзер з води. Будь-коли. Будь-де.
 • VAR Energy. Технологічна та ринкова платформа для надання послуг з підтримки/компенсації реактивної потужності в режимі реального часу.
 • Elomia. Віртуальний друг, який слухає, розуміє та надає психологічну допомогу 24/7.
 • Portal. Міжнародний комплаєнс та пейрол для ремоут компаній.
 • Skyworker. Рекрутинг маркетплейс в якому кандидатів та рекрутерів нічого не дратує. Тут компанії швидко отримують зацікавлених кандидатів, яких не вдавалось зачепити звичним шляхом.

Стартапи seed:

 • Mate academy. Вчимо людей програмувати безкоштовно до працевлаштування.
 • Kray. Kray виробляє перші в світі автоматичні дрони для внесення засобів захисту рослин і підживлення у польові культури з індустріальною продуктивністю (до 470 Га/день) які зменшують вартість внесення на 90% до приблизно $2/Га (на ринку США).
 • Legal Nodes. Платформа, на якій бізнес може дистанційно делегувати юристам роботу над великими проєктами та поточними юридичними задачами.
 • FINMAP. Онлайн-інструмент для обліку фінансів, що дає можливість підприємцям бачити стан свого бізнесу без cпеціальних знань з фінансів і вивчення складних систем. 
 • Outloud.ai. Платформа, що дозволяє компаніям в сфері гостинності автоматизувати голосові комунікації з клієнтами використовуючи штучний інтелект.
 • ORTY. Єдина платформа для управління ресторанами, яка надає ресторанам засоби для прийому цифрових замовлень на доставку, в закладі, на виніс та на парковку. Доступно з коробки, одразу після реєстрації.
 • Unicon Nest. Ми рекомендуємо найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої, оновлюваної, найбільшої на ринку бази та будуємо ефективний фандрейзинг для стартапів.
 • Esper Bionics. Hardware компанія, яка займається розробкою IoT девайсів у сфері протезування. Перший продукт – роботизований протез з доступною механікою та інтуїтивним контролем – Esper Hand. 
 • FlashBeats. Мобільний додаток для створення світлових шоу, розроблений на основі власної технології синхронізації спалахів ліхтариків та екранів смартфонів. 
 • Neverdark. Камін зі справжнім полум’ям для будь-якої квартири. Серед камінів зі справжнім полум’ям, це – найбезпечніший у світі, до того ж він не потребує обслуговування.

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

ДАТА проведення: 4 грудня. Фактичний початок о 12:00 і до 13:30.

Довідка 

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.