Pitch day


25.02.2020

Сертифікати особисто від Президента та Прем’єр-міністра України перші переможці отримали! Як бачите, все реально. А твоя команда вже подала заявку?) 

Настав час знайомства зі стартапами:

  • 11:00 - 11:30 Реестрацiя та вiтальна кава
  • 11:30 - 12:15 Вiдкриття (виступ эксперта, представлення членiв комiсii та стартапiв)
  • 12:15 - 15:00 Пiтчi стартапiв
  • 15:00 - 15:30 Кава-брейк та спiлкування
  • 15:30 - 16:00 Пiдсумки
Онлайн сервіс-платформа для проведення рекламних кампаній з лідерами думок. Сервіс допомагає провести автоматизований аналіз сторінки лідера думок та включає в себе інструменти для управління та розміщення рекламної кампанії, а також підготовку аналітики та візуалізації результатів кампанії.
Інноваційне IoT рішення для безперервного автоматичного моніторингу здоров’я та виявлення хвороб на самих ранніх стадіях в домашніх умоваx. В основі - унікальні сенсорні технології, що в купі з математичними алгоритмами та штучним інтелектом (AI), зробили можливим детектувати мінімальні концентрації небезпечних маркерів.
Cittart - це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який художник або митець зможе легко розмістити свій арт-об'єкт для продажу, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) і контекст арт-об'єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення
Онлайн-сервіс, покликаний звільнити від рутинної роботи та підвищити продуктивність усіх, хто активно працює з мережею LinkedIn. Дозволяє в автоматичному режимі надсилати запрошення в друзі та повідомлення, ефективно працювати із власною мережею контактів завдяки системі тегування, історії пошуку та іншим функціям. В майбутньому планується розробка системи смарт-скорингу, побудованій на основі штучного інтелекту.
Онлайн сервіс для компаній зі своїм програмним продуктом, який автоматизує процеси управління потоками знань розробників з технічних та бізнес тем конкретного проекту. Продукт допомагає аналізувати ризики у збереженні та передачі знання, краще оцінювати час необхідний на розробку функціоналу та підвищувати ефективність комунікацій у командах розробників програмних продуктів.
MindSelf - мобільний додаток для управління стресом та увагою, підвищення усвідомленості та підтримки ментального благополуччя за допомогою медитації. Пропонує послідовну, ургентну та практичну допомогу індивідуальним та корпоративним користувачам. Авторський контент українською та російською мовами, без містики та езотерики. HR-панель для вивчення групового прогресу. Система стрес-моніторингу.
Продукт який пришвидшує найм ІТ спецілалістів в 10 разів з допомогою побудови власного технологічного ком'юніті компаній онлайн. Skyworker автоматизовує побудову відносин компанії з релевантними кандидатами. Він надає компаніям (1) пули релевантних кандидатів, (2) покроковий гайд для зрощення їх лояльності (3) аналітичні рекомендації щодо розвитку ком'юніті та швидкого найму.
3D принтери, полімери та програмне забезпечення для промислових споживачів, що у комплексі дозволяють дешево та швидко виготовляти серійні вироби.
Перший портативний пристрій, що перетворює звичайну воду на ефективний проти 99.9% мікробів санітайзер. Будь-де. Будь-коли.

Комісія

Олександра Балкова

Керуючий директор B2B SaaS програм в одному з найбільших акселераторів Європи Startup Wise Guys. Олександра має великий досвід роботи зі стартапами та побудову відносин з інвесторами.

Андрій Заікін

CEO at YEP startup incubator, мережі академічних стартап-інкубаторів, які створюють екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі, що надає можливості молоді для персонального та професійного розвитку.

Олександр Цімерман

Керуючий партнер Solid5, компанії, яка знаходить, підтримує та фінансує високотехнологічні стартапи. Solid 5 розпізнає інновації та підтримує компанії, починаючи з етапу перевірки концепції до виходу на ринок та комерційного успіху.

Дмитро Корчевський

Засновник та генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ, доктор педагогічних наук. ШАГ – найбільший недержавний навчальний заклад, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні працює 83 філії Академії у 20 країнах світу (Україна, США, Швейцарія, Казахстан, Бразилія, Болгарія, Чехія та інші).

Михайло Халецький

Старший інвестиційний аналітик Simpact VC, польский фонд, який спеціалізується на імпакт-інвестиціях: готовий вкладати в стартапи, які мають не лише технологію та здатні принести прибуток, а й вирішують суспільні або екологічні проблеми. Імпакт -інвестиції – світовий тренд.

Ганна Толстанова

Начальник науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Співпрацювала з університетами США, Італії, Німеччини. Керівник численних міжнародних та національних грантів для виконання наукових проектів.

Андрій Гулий

Керівник бізнес-аналітики в INDAX, Investment Products та UFuture. INDAX – платформа для масштабування і зростання виробничих проектів, а також інноваційна програма навчання основним аспектам організації бізнесу і підприємницької діяльності в Unit school of business.